هاوال اچ۶ جی تی؛ فرمول زیبا و اسپرت چینی (+عکس)

قیمت هاوال اچ۶ جی تی در بازارهای مختلف تفاوت دارد. اما نسخه مجهز به سامانه تمام چرخ محرک آن که بازهم تریم های متنوعی دارد از ۴۵ هزار دلار به بالا قیمت می خورد.

موبنا اچ۶ یکی از محصولات هاوال چین است که پیش از این به معرفی آن پرداختیم و در این لینک جزئیات مطلب مذکور در دسترس قرار دارد. اکنون هاوال نسخه جی تی این شاسی بلند را نیز وارد بازار کرده که تغییرات جذابی را همراه دارد.

هاوال جی تی از منظر ابعاد برابر با ۴۷۲۷ میلیمتر در طول، ۱۹۴۰ میلیمتر در عرض و ۱۷۲۹ میلیمتر در ارتفاع توسعه یافته است. رینگ های آلومینیومی ۱۹ اینچی آپشن استاندارد هاوال برای مشتریان این خودرو در نظر گرفته شده است.

همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید، این کراس اوور اسپرت طراحی جذابی را با مخاطب به اشتراک می گذارد. رویکرد اسپرت در توسعه تمامی بخش های بدنه مدنظر قرار داشته است. از ورودی هوای باریک دقیقا زیر خط درپورش موتور، تا چراغ های مرموز و دیفیوزر عقب همگی طراحی اسپرت دارند. شیب سقف نیز با خطوط کلاس کوپه به انتهای خودرو و چراغ های اصلی عقب می رسد تا نمایش قدرت هاوال اچ۶ جی تی را تکمیل کند.

هاوال اچ6 جی تی؛ فرمول زیبا و اسپرت چینی (+عکس)

در بخش پیشرانه این هاوال از تپنده ۲ لیتری ۴ سیلندر توربوشارژ استفاده شده که ۲۰۱ اسب بخار خروجی و ۳۲۵ نیوتن متر گشتاور تولید می کند. سامانه تمام چرخ محرک به عنوان آپشن پیش روی مشتریان قرار دارد. در بخش جعبه دنده نیز از نمونه دی سی تی استفاده شده است.

ظرفیت باک ۶۰ لیتر است.

چراغ های ال ئی دی تطبیقی، درب صندوق عقب با حافظه میزان ارتفاع بازشدن اتوماتیک، آینه های الکتریکی با تاشوی خودکار و… از دیگر جزئیاتی است که قابل اشاره هستند.

کابین در سطح متوسطی از نظر کیفیت قرار دارد که از امکانات آن می توان به استارت دکمه ای، فرمان چرم، تعویض دنده پشت فرمان، تنظیم ارتفاع فرمان ۴ جهته دستی، شارژ بی سیم، تنظیم ۶ جهته الکتریکی صندلی راننده(به علاوه ۲ حالت تنظیم الکتریکی برای قسمت کمر راننده) و ۴ جهته صندلی سرنشین به همراه حافظه، گرم کن و تهویه صندلی های جلو، استراحتگاه دست هر دو ردیف، نمایشگر لمسی ۱۲.۳ اینچی تنظیمات سیستم سرگرمی، سیستم صوتی با ۸ اسپیکر، نمایشگر هداپ، نمایشگر ۱۰.۲۵ اینچی دیجیتال اطلاعات کیلومتر و… اشاره کرد.

هاوال اچ6 جی تی؛ فرمول زیبا و اسپرت چینی (+عکس)

هاوال اچ۶ جی تی

در بخش ایمنی هاوال اچ۶ جی تی ویژگی های مناسبی را همراه خود دارد که از جمله می توان به ۶ ایربگ، رادار جلو، دوربین ۳۶۰ درجه به همراه پارک خودکار، کروز کنترل تطبیقی، هشدار برخورد از جلو، ترمز اضطراری به همراه تشخیص عابر و دوچرخه، هشدار خروج از خط و دستیار حفظ خودرو بین خطوط، شناسایی علائم ترافیکی مسیر، نمایش نقاط کور دید راننده و… اشاره کرد.

قیمت هاوال اچ۶ جی تی در بازارهای مختلف تفاوت دارد. اما نسخه مجهز به سامانه تمام چرخ محرک آن که بازهم تریم های متنوعی دارد از ۴۵ هزار دلار به بالا قیمت می خورد.

هاوال اچ۶ جی تی با توجه به تریم از ۱۵۷۰ تا ۱۶۸۰ کیلوگرم وزن دارد. شاخص یدک کشی خودرو نیز ۷۵۰ کیلوگرم محاسبه شده است.

هاوال اچ6 جی تی
هاوال اچ6 جی تی
هاوال اچ6 جی تی
هاوال اچ6 جی تی
هاوال اچ6 جی تی
هاوال اچ6 جی تی
هاوال اچ6 جی تی
هاوال اچ6 جی تی
هاوال اچ6 جی تی
هاوال اچ6 جی تی
هاوال اچ6 جی تی
هاوال اچ6 جی تی
 منبع: عصرایران

دکمه بازگشت به بالا