هوش مصنوعی یک ایلان ماسک کوچک ساخت! (+عکس)

با «بچه رئیس» واقعی آشنا شوید. این تصویر که توسط هوش مصنوعی ایجاد شده، ایلان ماسک نوپای کوچک را نمایش می‌دهد که لباس‌های فانتزی پوشیده است و مدل موی خاص ماسک که مشخصه‌ی اوست را دارد.

موبنا به گزارش دیلی‌میل، این عکس از آرشیو خانوادگی این میلیاردر برداشته نشده بلکه توسط یک کاربر توییتر با کمک هوش مصنوعی ساخته شده است.

این فرد خلاق در توییتی نوشت: طبق گزارش‌ها، ایلان ماسک بر روی فرمول ضد پیری کار می‌کرد که از کنترل خارج شد.

 

هوش مصنوعی یک ایلان ماسک کوچک ساخت!

کاربران به بخش نظرات تصویر هجوم آوردند و بسیاری به شوخی می‌گفتند که ماسک یک «بچه رئیس واقعی»(اشاره به انیمیشن بچه رئیس) است.

تصاویر تولید شده توسط هوش مصنوعی در ماه‌های اخیر اینترنت را فرا گرفته است و برخی از آنها باعث شادی و برخی دیگر باعث وحشت شده‌اند. در ماه مارس، عکسی از پاپ فرانسیس در حالی که یک ژاکت سفید بزرگ به تن داشت بلافاصله در اینترنت عموم را فریب داد.

کریسی تیگن ۳۷ ساله مدل و شخصیت تلویزیونی ۱۲.۹ میلیون دنبال کننده خود در توییتر را خطاب قرار داد و نوشت: فکر می‌کردم کاپشن پاپ واقعی است. من به هیچ وجه نمی‌توانم در آینده فناوری دوام بیاورم.

در همان ماه، تصاویری از صحنه‌های تکان‌دهنده‌ای منتشر شد که در آن‌ها دونالد ترامپ توسط افسران پلیس دستگیر شده بود.

 

هوش مصنوعی یک ایلان ماسک کوچک ساخت!

اگرچه تصاویر ذکر شده برای سرگرمی تولید شده بودند اما سایر تصاویر تولید شده توسط هوش مصنوعی، مانند تصویری که ادعا می‌کرد انفجاری در پنتاگون در ماه گذشته رخ داده است، باعث ایجاد ترس در مورد این فناوری شد. زیرا انتشار این تصویر بازار سهام آمریکا را دچار آشفتگی کرد.

 

هوش مصنوعی یک ایلان ماسک کوچک ساخت!

خالق این تصویر، نیز با توئیت خود به ماسک برای رسیدن به مریخ روحیه داد و نوشت: اکنون شما زمان کافی برای رسیدن به سیاره سرخ را دارید.

تصاویر دیگری که توسط هوش مصنوعی از این میلیاردر ایجاد شده بود، ماه گذشته به اشتراک گذاشته شده بودند، اما این تصاویر جنبه عجیب‌تری از هوش مصنوعی را نشان می‌دهند.

 منبع: ایسنا

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا