موبنا رسانه ای برای طرفداران فناوری

این مرسدس بنز 6 سیلندر با رخ 8 سیلندر می آید! (+عکس)

این مرسدس بنز 6 سیلندر با رخ 8 سیلندر می آید! (+عکس)

خطوط برجسته روی درپوش موتور نیز در بهبود نمای جلوی این مرسدس ها کاملا اثرگذار عمل کرده تا هر چه بیشتر شبیه به نمونه 8 سیلندر جی تی63 شوند.

موبنا مرسدس-آ ام گ جی تی 4-درب کوپه مدل 2024 وارد بازار اروپا شده و البته با خود تغییراتی را بویژه برای مدل های 6 سیلندر همراه دارد.

جی تی43 و جی تی53 در قسمت دماغه تغییر دکوراسیون داده و مانند مدل 8 سیلندر جی تی63 حجیم تر و درشت تر شده اند. ورودی های هوا در سپر اصلی جلو نیز چهره اسپرت تری برای 6 سیلندرهای آ ام گ جی تی در کلاس سدان 4 درب کوپه، ایجاد کرده اند.

تصاویر جی تی43 جدید هنوز ارائه نشده و فقط تصاویر جی تی53 جدید که در این مطلب استفاده شده، توسط مرسدس بنز به طور محدود در اختیار رسانه ها قرار گرفته است.

این مرسدس بنزهای 6 سیلندر با رخ 8 سیلندر می آیند! (+عکس)

خطوط برجسته روی درپوش موتور نیز در بهبود نمای جلوی این مرسدس ها کاملا اثرگذار عمل کرده تا هر چه بیشتر شبیه به نمونه 8 سیلندر جی تی63 شوند.

از جمله آپشن استاندارد که مرسدس بنز برای آ ام گ جی تی 4-درب کوپه مدنظر قرار داده باید به سانروف الکتریکی، شارژ بی سیم اختصاصی ردیف عقب، بروزرسانی نرم افزار هوشمند ام باکس، بهبود تصویر نمایشگرها و… اشاره کنیم.

سیستم صوتی حرفه ای استریو از برند برمستر به همراه فناوری دالبی اتمز به عنوان آپشن مستلزم پرداخت هزینه اضافه در نظر گرفته شده است.

مرسدس بنز جی43 / جی تی53

در قسمت پیشرانه تغییر خاصی رخ نداده تا مرسدس بنز جی تی43 با 367 اسب بخار خروجی و گشتاور 500 نیوتن عرضه شود. این مرسدس طی 4.9 ثانیه از حالت توقف به سرعت 100 کیلومتر برساعت می رسد. بیشینه سرعت نیز برابر با 270 کیلومتر برساعت است.

جی تی53 طبیعتا گزینه جذاب تری است که با پیشرانه 435 اسب بخاری و گشتاور 520 نیوتن متر روانه بازار می شود. شاخص صفر تا 100 کیلومتر این مرسدس، عدد 4.5 ثانیه را نشان می دهد. بیشینه سرعت نیز به 285 کیلومتر برساعت افزایش می یابد.

هر دو مرسدس مجهز به سیستم هیبرید ملایم هستند که 22 اسب بخار خروجی و 250 نیوتن متر را در حالت بوست برای شروعی آتشین به پیشرانه اضافه می کند.

برای هر دو مدل مرسدس بنز از یک رینگ با طراحی یکسان استفاده می شود.

 

 منبع: عصرایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دنبال کنید @ اینستاگرام