اتصال آیگپ به سایر پیام‌رسان‌های داخلی

پیام‌رسان آیگپ در جدیدترین بروزرسانی خود قابلیت اتصال به سایر پیام‌رسان‌های داخلی را برای کاربرانش فراهم کرد.

موبنا – به گزارش موبنا به نقل از روابط عمومی آیگپ، پیام‌رسان‌های آیگپ، بله، ایتا و گپ در بروزرسانی جدید خود امکان اتصال به یکدیگر را پیدا کرده‌اند تا کاربران بتوانند با داشتن هر کدام از این پیام‌رسان‌ها به بقیه هم پیام بفرستند.

قابلیت اتصال پیام‌رسان‌ها یا همان اینترکانکشن، همان‌طور که پیش از این نیز گفته شده بود، از طریق فعال‌سازی در بخش تنظیمات پیام‌رسان‌ها در جدیدترین نسخه قابل اجرا است.

علی اصغر تقوی، مدیرعامل آیگپ در مراسم رونمایی از قابلیت اینترکانکشن در پیام‌رسان‌های داخلی درخصوص این امکان جدید آیگپ اظهار داشت: مسیر توسعه این طرح مبتنی بر پروتکلی که همه پیام‌رسان‌ها به آن پایبند بودند اتفاق افتاد. وی در ادامه تاکید کرد: در این طرح، برای آیگپ امنیت و حفظ حریم خصوصی کاربران مهمترین مسئله بود؛ ضمن اینکه ساماندهی سازمان فناوری اطلاعات برای به ثمر رسیدن این طرح نیز خوب بود. تقوی همچنین این همگرایی را بستر مناسبی برای توسعه کسب و کارها در فضای دیجیتال و رشد اقتصاد دیجیتال دانست.

روش کار در پیام‌رسان آیگپ برای اتصال به سایر پیام‌رسان‌ها به این صورت است که در ابتدا باید آیگپ را بروزرسانی کنید چرا که این قابلیت در نسخه ۳.۲.۲ اندروید آیگپ در دسترس است. پس از بروزرسانی نرم‌افزار، در قسمت نمایه، بخش امنیت و حریم خصوصی گزینه ارتباط با سایر پیام‌رسان‌ها را فعال کنید، سپس در صفحه مخاطبین، حساب کاربری مخاطبت در دیگر پیام‌رسان‌ها را انتخاب کرده و گفتگو را شروع کنید.

برای استفاده از قابلیت اتصال آیگپ به سایر پیام‌رسان‌ها و همچنین سایر امکانات این پیام‌رسان، می‌توانید اپلیکیشن آیگپ را از مارکت‌های داخلی دانلود و نصب کرده و همچنین این پیام‌رسان را به دوستانتان معرفی کنید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا