موبنا رسانه ای برای طرفداران فناوری

اکس ام لیبل رد: قوی ترین خودروی ب ام و یک شاسی بلند است! (+عکس)

اکس ام لیبل رد: قوی ترین خودروی ب ام و یک شاسی بلند است! (+عکس)

تپنده اس86 توربودوقلو 4.4 لیتری 8 سیلندر ب ام و از توربوهای جدید و قدرتمندتری استفاده می کند که در همکاری با سیستم هیبریدملایم و جعبه دنده 8 سرعته اتوماتیک یک هیولای واقعی را وارد خیابان خواهد کرد.

موبنا اکس ام یکی از جدیدترین محصولات ب ام و است که از نظر طراحی پرچمدار زبان جدید کمپانی آلمانی محسوب می شود. هر چند این رویکرد طرفداران و مخالفان خود را دارد اما به هر ترتیب با یک خودروی لوکس و قدرتمند روبرو می شویم که برای دقایقی می تواند مخاطب را درگیر جزئیات خاص خود کند.

در بخش پیشرانه اکس ام از  تپنده 4.4 لیتری 8 سیلندر توربودوقلو در هماهنگی با فناوری هیبرید ملایم استفاده شده که بخش بنزینی پیشرانه 483 اسب بخار خروجی و 650 نیوتن متر گشتاور دارد و با جعبه دنده 8 سرعته اتوماتیک هماهنگ می شود. موتور الکتریکی ساختار هیبرید ملایم نیز 194 اسب بخار و 280 نیوتن متر گشتاور را وارد چرخه عملکرد خودرو می کند تا اکس ام مجموعا 644 اسب بخار خروجی و 800 نیوتن متر گشتاور داشته باشد.

اکنون ب ام و از تریم ویژه اکس ام با نام لیبل رد یا قرمز نشان رونمایی کرده که در نمایشگاه خودروی شانگ های نیز حضور خواهد داشت.

این قرمز آتشین در بخش پیشرانه بروزرسانی مهمی را پشت سر گذاشته تا خروجی آن به 738 اسب بخار و گشتاور به 1000 نیوتن متر افزایش یابد. با این آمار تحسین برانگیز رکورد قوی ترین خودروی ب ام و با لوگوی ام به لیبل رد اختصاص می گیرد.

تپنده اس86 توربودوقلو 4.4 لیتری 8 سیلندر ب ام و از توربوهای جدید و قدرتمندتری استفاده می کند که در همکاری با سیستم هیبریدملایم و جعبه دنده 8 سرعته اتوماتیک یک هیولای واقعی را وارد خیابان خواهد کرد.

BMW XM Label Red

با تغییرات جدید، اکنون بخش بنزینی پیشرانه برابر با 577 اسب بخار خروجی و 750 نیوتن متر گشتاور دارد که در مقایسه با نسخه استاندارد اکس ام 94 اسب بخار و 100 نیوتن متر بهبود دارد.

ب ام و اکس ام لیبل رد طی 3.7 ثانیه از حالت توقف به سرعت 96 کیلومتر برساعت می رسد که 0.4 ثانیه از نسخه استاندارد رکورد بهتری دارد. بیشینه سرعت بطور الکترونیکی روی  250 کیلومتر برساعت محدود شده اما با خرید آپشن ام درایور می توان بیشینه سرعت 282 کیلومتر برساعت را در اختیار داشت. این شرایط در مدل استاندارد عدد 270 کیلومتر برساعت را نشان می دهد.

همانطور که مشاهده می کنید، در قسمت های مختلف بدنه از نوار قرمز رنگ به عنوان رنگ مکمل استفاده شده تا با نامگذاری لیبل رد هارمونی دلچسبی ایجاد شود. رینگ های 23 اینچی اختصاصی نیز زیبایی نمای جانبی را چند برابر کرده است.

در فضای کابین نیز می توان ترکیب زیبای رنگ مشکی، جزئیات فیبرکربن و رنگ مکمل قرمز را مشاهده کرد.

قیمت لیبل رد هنوز مشخص نیست اما قطعا بالاتر از برچسب 159 هزار دلاری نسخه استاندارد اکس ام خواهد بود.

 منبع: عصرایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دنبال کنید @ اینستاگرام