دانلود اپلیکیشن سازماندهی کارهای روزانه برای اندروید

TickTick:To-do list & Tasks PRO برنامه فوق العاده سازماندهی کارهای روزانه برای دستگاه های اندروید است که توسط Appest Inc منتشر شده است.

موبنا – امروز نیز قصد معرفی یک اپلیکیشن عالی در همین زمینه با نام TickTick: To Do List with Reminder, Day Planner PRO را داریم که با آن می توانید در محیطی ساده و کلاسیک کارهای روزانه و وظایف خودتان را ثبت کنید و در زمان دلخواه از انجام آن ها با زنگ ها و یاداوری های مختلف باخبر شوید!

این نرم افزار که یرای سیستم عامل آی اُ اس نیز منتشر گردیده است لیست کارهای شما را در یک سرور ابری قدرتمند ذخیره می کند و به شما این امکان را می دهد که از طریق وبسایت نرم افزار با آدرس www.ticktick.com از یادداشت های خود نسخه ی پشتیبانی تهیه کنید و تنظیمات مختلفی را در اختیار داشته باشید.

یکی دیگر از ویژگی های کاربردی برنامه ی تیک تاک دارا بودن یک پلاگین مخصوص گوگل کروم با نام TickTick: To Do List with Reminder, Day Planner PRO می باشد که به شما این امکان را می دهد از طریق مرورگر Google Chrome به مدیریت مستقیم کارهای خود بپردازید.

برخی از امکانات و قابلیت های اپلیکیشن TickTick:To-do list & Tasks اندروید:

  • امکان همگام سازی تمام وظایف ایجاد شده شما با دستگاه های مختلف
  • دارا بودن ویجت اختصاصی برای مدیریت آسان وظایف ایجاد شده
  • امکان مرتب سازی وظایف بر اساس پارامترهای تاریخ، نام و غیره
  • امکان اضافه کردن یادداشت های مورد نظر به وظایف ایجاد شده
  • امکان مرتب سازی وظایف و کارهای ایجاد شده با درگ کردن (کشیدن)
  • امکان ایجاد وظایف تکرارشونده و یا زیر شاخه برای وظایف شما
  • دارا بودن توابع کاربردی دسته بندی وظایف، جستجو بین وظایف، ویرایش دسته ای وظایف، یادآور زمان و مکان و غیره

اپلیکیشن TickTick PRO – تیک تیک به صورت رایگان با پرداخت درون برنامه ای در گوگل پلی عرضه شده است عرضه شده و با هزاران دانلود توانسته امتیاز عالی ۴.۷ از ۵.۰ را کسب کند.

 

دانلود فایل نصبی حرفه‌ای برنامه با لینک مستقیم – ۳۰ مگابایت

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا