موبنا رسانه ای برای طرفداران فناوری

چهارمین فراخوان حمایت از استارتاپ‌های سراسر کشور توسط «هاب شیراز» آغاز گردید

چهارمین فراخوان حمایت از استارتاپ‌های سراسر کشور توسط «هاب شیراز» آغاز گردید

چهارمین فراخوان حمایت از استارتاپهای سراسر کشور توسط شتابدهنده هاب شیراز ، شتابدهنده مشترک حرکت اول و دانشگاه شیراز، آغاز گردید.

موبنا – به گزارش موبنا، “علی نیک‌محمدی”، مدیرعامل شتاب‌دهنده هاب شیراز ضمن اعلام این خبر گفت: شرکت هاب شیراز که با مشارکت ۵۱ درصدی شرکت کسب و کار های نوپای حرکت اول، بازوی سرمایه گذاری خطرپذیر همراه اول و ۴۹ درصدی دانشگاه شیراز تشکیل گردیده است با هدف تمرکز زدایی اکوسیستم کارآفرینی از پایتخت، تقویت و غنی سازی زیست بوم نوآوری و کارآفرینی جنوب کشور جذب و پرورش ایده ها و تیم های مستعد به ویژه از جوانان دانشجو فعالیت خود را از آبان ماه سال 99 آغاز نموده است ، که تمامی این اقدامات در راستای استراتژی کلان همراه اول و دانشگاه شیراز و تحقق اهداف طرح تحول دیجیتال انجام پذیرفته است.

وی افزود: هاب شیراز در راستای این اهداف در سال دوبار فراخوان حمایت از استارتاپ ها و ایده های نوآورانه با نام لبخند برگزار می نماید. هدف اصلی این فراخوان ایجاد فرصت برابر برای تمامی فعالین اکوسیستم استارتاپی سراسر کشور می باشد تا از امکانات و خدمات هاب شیراز نظیر : دوره های آموزشی، فضای کار اشتراکی، خدمات دیجیتال مارکتینگ ، جلسات مشاوره و بیزینس کوچینگ اختصاصی و همچنین سرمایه گذاری نقدی بهره مند شوند.

ایشان اظهار داشت: حوزه های تمرکز این شتابدهنده برای جذب استارتاپ ها ، سلامت دیجیتال، تجارت الکترونیکی، آموزش الکترونیکی، بازی و رسانه های دیجیتال، شهر هوشمند، گردشگری، فینتک و . . . می باشد.

مدیرعامل شتاب‌دهنده هاب شیراز گفت: این شتابدهنده با حمایت شرکت کسب و کار های نوپای حرکت اول ، بازوی سرمایه گذاری خطرپذیر همراه اول، در این نوبت از فراخوان خود ، توانسته میزان سرمایه نقدی قابل ارائه در مرحله بذری به تیم ها را افزایش داده و به متوسط 700 میلیون تومان برای دوره شتابدهی برساند.

نیک‌محمدی گفت: اگر چه دفتر مرکزی این شتابدهنده در شهر شیراز واقع است اما این مجموعه حوزه جغرافیایی فعالیت خود را محدود به استان فارس نکرده و از سراسر ایران جذب تیم دارد و سرویس دهی می کند و تاکنون از مجموع فراخوان های لبخند اول و دوم بر روی 9 تیم فعال در حوزه های فعالیت این شتابدهنده سرمایه گذاری کرده ایم و امیدواریم که بتوانیم در آینده نزدیک شاهد حضور تیم های توانمند دیگری در سبد سرمایه گذاری خود باشیم .

مدیرعامل شتاب‌دهنده هاب شیراز ضمن دعوت از علاقه‌مندان برای شرکت در این فراخوان اعلام کرد: مهلت ثبت‌نام در این دوره از فراخوان تا پایان فروردین ماه 1402 است.

گفتنی است علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر درخصوص « چهارمین فراخوان حمایت از استارتاپ‌های هاب شیراز ( لبخند چهارم) » می‌توانند با شماره‌های ۰۹۹۰۵۰۲۶۸۲۷ و ۰۷۱۳۶۱۳۲۹۴۱ تماس بگیرند و یا برای ثبت‌نام از طریق لینک https://hubshiraz.ir/labkhand-4 اقدام کنند.

چهارمین فراخوان حمایت از استارتاپ‌های سراسر کشور توسط «هاب شیراز» آغاز گردید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دنبال کنید @ اینستاگرام