«سبد عیدی آیگپ» هدیه شگفت انگیز نوروزی

“سبد عیدی آیگپ” به مناسبت فرارسیدن نوروز راه‌اندازی شد.

موبنا – به گزارش موبنا به نقل از روابط عمومی آیگپ، در راستای خدمت رسانی پیامرسان آیگپ در حوزه‌های مختلف، این اپلیکیشن ایرانی بر آن شد تا در آستانه عید نوروز با راه‌اندازی سبد عیدی آیگپ، خدمات ارزش افزوده‌ای را برای کاربران وفادار خود فراهم کند.

دراین سرویس نوروزی، بخش‌های مختلفی وجود دارد که کاربران می‌توانند با مراجعه به آن‌ها، کدهای تخفیف هیجان‌انگیزی را دریافت کنند.

در سبد عیدی آیگپ کدهای تخفیفی برای خدماتی همچون اسنپ اکسپرس، اسنپ مارکت، سیب ایرانی، اتاقک، نت باکس و اکانت ویژه دیجی کالا؛ دیجی‌پلاس به چشم می‌خورد.

در باشگاه آیگپیا همواره تخفیف‌های متنوعی وجود داشته که در بازه‌های زمانی مختلف به کاربران اختصاص پیدا کرده است. این تخفیف‌ها در زمینه‌های مختلف سرگرمی، اجتماعی، تخفیف در خریدهای آنلاین و … بوده است. سبد عیدی آیگپ، در این بازه زمانی و در آستانه نوروز تخفیف‌های ویژه ای برای استفاده کاربران آیگپ در ایام تعطیلات نوروزی است.

لازم به ذکر است که سرویس مذکور می‌تواند بخشی کاربردی برای استفاده از امتیازات آیگپ باشد چرا که با کسر امتیاز، کدهای تخفیف جالب توجهی به کاربران اختصاص می‌یابد.

برای استفاده از تخفیفات و همچنین برخورداری از سایر امکانات آیگپ کافی است که این پیامرسان را نصب کرده و از قابلیت‌های یک اپلیکیشن ایرانی لذت ببرید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا