موبنا رسانه ای برای طرفداران فناوری

خودروی برتر زنان در سال 2023 انتخاب شد! (+عکس)

خودروی برتر زنان در سال 2023 انتخاب شد! (+عکس)

گفتنی است در سال گذشته 2022، 56 روزنامه نگار زن از 40 کشور، پژو 308 را به عنوان خودروی برتر زنان 2022 انتخاب کردند، انتخابی از میان 65 خودرو با برندهای مختلف.

موبنا – نیرو(NIRO) از محصولات کمپانی کیا است که از زمان معرفی در سال 2016 تا کنون جز تولیدات آینده نگر کیا از منظر طراحی و فنی بوده است. اولین نسل کیا نیرو در سال 2016 با مدل هیبریدی روانه بازار شد، سپس تریم های پلاگین هیبرید و الکتریکی خالص نیز به خانواده نیرو اضافه شدند.

جدیدترین مدل کیا نیرو را مدتی قبل معرفی کرده ایم که جزئیاتش اینجا در دسترس قرار دارد.

اما به تازگی، کیا نیرو به عنوان خودروی برتر زنان در جهان برای سال 2023 انتخاب شده است. 63 روزنامه نگار زن از 43 کشور در مراسم انتخاب خودروی برتر شرکت کرده و 59 کاندید این رویداد را مورد تست و بررسی قرار داده اند تا خودروی برتر زنان را همزمان با روز جهانی زنان، انتخاب کنند.

کیا نیرو  رقبایی مانند آئودی آر اس3، سیتروئن سی5 اکس، فورد رنجر، جیپ اونجر و نیسان اکس-تریل را مقابل خود داشته که این خودروها در 6 بخش موفق به کسب عنوان، شده اند تا در نهایت راهی مرحله پایانی شوند.

بهترین خودروی شهری: کیا نیرو

بهترین خودروی پرفورمنس: آئودی آر اس3

بهترین خودروی خانواده: جیپ اونجر

بهترین خودروی بزرگ: سیتروئن سی5 اکس

بهترین شاسی بلند: نیسان اکس-تریل

بهترین پیکاپ تمام چرخ محرک: فورد رنجر

انتخاب یک خودروی برتر میان گزینه های بالا به دلیل قابلیت های جذابی که هر کدام دارند، کار دشواری بوده که در نهایت داوران کیا نیرو را به عنوان یک مجموعه کامل، به عنوان خودروی برتر زنان در سال 2023 انتخاب کرده اند.

گفتنی است در سال 2022، 56 روزنامه نگار زن از 40 کشور، پژو 308 را به عنوان خودروی برتر زنان 2022 انتخاب کردند، انتخابی از میان 65 خودرو با برندهای مختلف.

کیا نیرو 2023

 منبع: عصرایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دنبال کنید @ اینستاگرام