موبنا رسانه ای برای طرفداران فناوری

30 اینچ نمایشگر خمیده در الکترا ئی5 بیوک چینی! (+عکس)

30 اینچ نمایشگر خمیده در الکترا ئی5 بیوک چینی! (+عکس)

کراس اوور الکتریکی الکترا ئی5 میزبان کابینی فناورانه است که در آن از 30 اینچ نمایشگر او ال ئی دی 6k استفاده شده است.

موبنا – چند ماه قبل به معرفی جدیدترین کراس اوور برند بیوک با نام الکترا ئی5 پرداختیم که جزئیاتش اینجا در دسترس است. همانطور که عنوان شد این خودرو طی طی همکاری جنرال موتورز آمریکا و سایک چین تولید شده و براساس پلتفرم اختصاصی اولتیوم جنرال موتورز توسعه یافته است.

اکنون تصاویر تاییده شده کابین الکترا ئی5 روی خط رسانه ها قرار گرفته که بهانه ای شد تا یک بروزرسانی بر خبر قبلی داشته باشبیم.

کراس اوور الکتریکی الکترا ئی5 میزبان کابینی فناورانه است که در آن از 30 اینچ نمایشگر او ال ئی دی 6k استفاده شده است. براساس اطلاعات موجود، این نمایشگر می تواند 1 میلیارد رنگ را نمایش دهد. جالب آنکه راننده بیوک الکترا ئی5 حتی نیازی به این نمایشگر ندارد زیرا هداپ 12.6 اینچی با تمامی اطلاعات مورد نیاز روی شیشه جلوی خودرو  مقابل چشمانش قرار دارد!

سیستم نورپردازی هوشمند کابین با 121 رنگ از دیگر ویژگی های جذاب الکترا ئی5 محسوب می شود.

همچنین باید به پشتیبانی بی سیم از اپل کارپلی و اندروید اوتو به عنوان آپشن استاندارد اشاره کنیم. از فناورانه های کابین می توان به هات اسپات 5 جی با چیپ کوالکام اسنپ دراگون 8155، آخرین ویرایش از سامانه ئی کانکت بیوک، پشتیبانی از فرمان های صوتی، شارژر بی سیم و… اشاره کرد.

در رابطه با مشخصات دقیق پیشرانه هنوز اطلاعات رسمی ارائه نشده اما رسانه های چینی به حضور تک موتور الکتریکی با 241 اسب بخار خروجی اشاره داشته اند. وزن خودرو نیز ظاهرا 2570 کیلوگرم است. بیشینه سرعت 180 کیلومتر برساعت و در آینده تریم مجهز به دو موتور الکتریکی نیز روانه بازار خواهد شد.

بیوک همچنین اشاره می کند که الکترا ئی5 پرچمدار این سگمنت در بازار چین از منظر وسعت فضای داخل کابین است.

کابین الکترا ئی5

بیوک الکترا ئی5

 منبع: عصرایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دنبال کنید @ اینستاگرام