ارئه بسته‌های نوروزی رومینگ بین‌الملل توسط همراه اول

موبنا – به گزارش موبنا به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، برنامه ریزی برای سفرهای نوروزی در روزهای پایانی سال، از برنامه های رایج خانواده های ایرانی است که ترجیح می دهند بنا به میزان بودجه خود، با برنامه ای مشخص به استقبال سال نو بروند.

همراه اول به عنوان نخستین و بزرگترین اپراتور تلفن همراه کشور با توجه به دغدغه های اقتصادی مردم «کمپین نوروزی 1402» را با محوریت اقتصادی کردن «سرویس رومینگ بین الملل» طراحی و پیاده سازی کرده است.

مسافران می توانند با خرید بسته های مکالمه و اینترنت بین المللی رومینگ همراه اول، علاوه بر صرفه جویی در هزینه های سفر، از طریق شبکه های اجتماعی به صورت نامحدود با نزدیکان خود در ارتباط باشند. یکی از مزیت‌های دیگر استفاده از بسته های رومینگ، عدم نیاز به هزینه ارزی برای خرید سیم کارت و بسته های اپراتورهای خارجی است.

گردشگران ایرانی با استفاده از سرویس دیتای رومینگ، دسترسی رایگان به پرتال، فروشگاه و اپلیکیشن همراه اول خواهند داشت و پرتال‌های بانکی، وب سایت و اپ‌های ایرانی به راحتی و بدون نیاز به فیلترشکن به روی آنان باز خواهد شد.

تمامی مشترکان حقیقی و حقوقی با سیمکارت های دائمی یا اعتباری خودشان می توانند بسته های رومینگ را برای مسافرشان خریداری کنند. برای سهولت بیشتر برای مشتریان سازمانی، امکان خرید بسته های رومینگ برای دیگران با ارائه فاکتور رسمی از فروشگاه یا اپلیکشن «همراه من» وجود دارد.

این کمپین با لحاظ مقاصد پرتردد ایرانیان و تامین نیاز طیف های مختلف مشترکان، بسته های رومینگ ویژه کشورهای عراق، امارات، ترکیه و دور دنیا را به تمامی ایرانیانی که قصد سفر به کشورهای خارجی در ایام نوروز را دارند، با استفاده از کد دستوری «ستاره 10 ستاره 2913 مربع» پیشنهاد می کند. بسته های رومینگ نوروزی در دو نوع «اینترنت بین المللی» و «مکالمه» تهیه شده است.

 

بسته های ویژه زائران عتبات عالیات در عراق
بسته های نوروزی «عراق» در 3 سطح «یک گیگابایتی یک روزه»، «اینترنت نامحدود 7 روزه» و «45 دقیقه مکالمه 7 روزه» به همراه هدایای مکالمه و پیامکی با قیمت های 30، 150 و 230 هزار تومان تدارک دیده شده است.

 

بسته های ویژه مسافران و تاجران در امارات
مشترکانی که قصد عزیمت به «امارات متحده عربی» را دارند، می توانند از 2 بسته نوروزی «اینترنت نامحدود 7 روزه» و «اینترنت نامحدود 30 روزه» به همراه هدیه مکالمه به ترتیب با قیمت های 450 و 990 هزار تومان، بهره مند شوند.

در صورت نیاز به مکالمه ارزان، مسافران این مقصد می توانند از بسته های مکالمه دور دنیا نیز استفاده کنند.

 

بسته های ویژه مسافران در ترکیه
مسافران نوروزی «ترکیه» نیز تعداد دو بسته «اینترنت نامحدود 7 روزه» 350 هزار تومانی و «اینترنت نامحدود 30 روزه» یک میلیون و 350 هزار تومانی در نظر گرفته شده است که شامل هدایای مکالمه و پیامکی نیز می شود.

علاوه بر بسته های ویژه نوروز ترکیه، برای اولین بار سه بسته ویژه مقصد ترکیه «اینترنت 1 گیگابایت 7 روزه» 190 هزار تومان، «اینترنت 3 گیگابایت 7 روزه» 390 هزار تومان و «اینترنت 10 گیگابایت 14 روزه» 790 هزار تومان به همراه هدایای مکالمه رومینگی 10، 20 و 45 دقیقه و 10، 20 و 45 پیامک رومینگی هدیه برای مسافران و تاجران این مقصد در نظر گرفته شده است.

 

بسته های دوردنیا، تجربه ای جدید برای جهانگردان
سایر مشترکان همراه اولی که علاقه مند هستند در سفرهای نوروزی خود به چندین کشور منطقه یا کشورهای اروپایی و آسیایی سفر کنند و بدون خرید سیمکارت خارجی از بسته های مقرون به صرفه اینترنت یا مکالمه رومینگ بین المللی استفاده کنند، می توانند از خدمات همراه اول بهره‌مند شوند. بدین منظور، مسافران می توانند از اینترنت بین المللی رومینگ بسته های ویژه دوردنیا 14و یا 30 روزه شامل 1 و 15 گیگابایت با قیمت‌های 450 هزارتومانی و 3 میلیون و 450 هزار تومان در تمام مقاصد سفر خود، استفاده کنند.

علاوه بر بسته های اینترنت رومینگ دوردنیا، برای خدمات مکالمه مشترکان در سفرهای خارجی، بسته‌های 14 روزه در سه نوع 25، 60 و 180 دقیقه ای به همراه پیامک هدیه به قیمت های 220، 440 و 990 هزار تومان معرفی شده است که در کشورهای مختلف حتی امارات، عراق و ترکیه نیز قابل استفاده است.

شایان ذکر است که بسته های نامحدود دیتا، شامل سیاست مصرف منصفانه می شود؛ بدین معنی که سقف سرعت بعد از مقدار مشخص شده، به یک مگابیت در ثانیه می رسد و تا پایان مدت زمان اعتبار، ارتباط مشترک با شبکه دیتا (اینترنت بین المللی) برقرار خواهد بود.

فعالسازی بسته های مرتبط با این کمپین که از هم اکنون تا پایان موعد سفرهای نوروزی (نیمه فروردین ماه 1402) ادامه دارد، از طریق کدهای دستوری موجود در صفحه این کمپین در پرتال همراه اول، فروشگاه آنلاین همراه اول و اپلیکیشن «همراه من» امکانپذیر است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا