موبنا رسانه ای برای طرفداران فناوری

هیوندای ورنا(اکسنت) جدید وارد بازار می شود (+عکس)

هیوندای ورنا(اکسنت) جدید وارد بازار می شود (+عکس)

هیوندای ورنا یا اکسنت از سال 1994 تا کنون روی خط تولید قرار دارد و در کلاس کامپکت کوچک با برچسبی اقتصادی سعی در جذب بخش خاصی از مشتریان را داشته است.

موبنا هیوندای ورنا خودرویی است که سابقه حضور در بازار ایران را نیز همراه خود دارد. این محصول در بازار کره جنوبی با نام اکسنت شناسایی می شود و البته با همین برند نیز به کشورهای دیگر از جمله ایران صادر شده است.

ورنا یا اکسنت از سال 1994 تا کنون روی خط تولید قرار دارد و در کلاس کامپکت کوچک با برچسبی اقتصادی سعی در جذب بخش خاصی از مشتریان را داشته است.

ورنا از سال 2017 تا 2022 در نسل پنجم خود قرار داشت و اکنون منتظر نسل ششم آن هستیم.

جدیدترین خبر در رابطه با ورنا به انتشار تصاویری از مدل جدید آن در هند مربوط می شود که براساس آن می توان به تصمیم کمپانی کره ای برای تولید این محصول خود در کشور هند رسید.

(+عکس)

تاریخ رونمایی از ورنا جدید اواخر ماه مارس اعلام شده و تصاویر حکایت از یک سدان جذاب براساس زبان طراحی جدید هیوندای دارند.

در بخش پیشرانه احتمالا 2 تریم بنزینی وجود خواهد داشت. نمونه 1.5 لیتری توربو با 160 اسب بخار خروجی در هماهنگی با جعبه دنده 6 سرعته دستی یا 7 سرعته دی سی تی اتوماتیک و دیگری نمونه 1.5 لیتری تنفس طبیعی با 115 اسب بخار خروجی در هماهنگی با جعبه دنده 6 سرعته دستی یا سی وی تی.

چراغ های اصلی جلو باریک و خطی چیزی مشابه الگویی است که در کنا و استاریا، دیده ایم. در قسمت چراغ های اصلی عقب نیز یک الگوی یکپارچه و متفاوت مدنظر هیوندای قرار داشته است.

حجم هندسی ایجاد شده روی گلگیر عقب از مهمترین المان های طراحی نمای جانبی ورنا جدید محسوب می شود.

اطلاعات بیشتر از این خودرو، زمان رونمایی رسمی منتشر خواهد شد.

(+عکس)

(+عکس)

(+عکس)

 منبع: عصرایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دنبال کنید @ اینستاگرام