موبنا رسانه ای برای طرفداران فناوری

پژو 508 فیس لیفت؛ جذاب تر و همچنان فناورانه در راه بازار (+عکس)

پژو 508 فیس لیفت؛ جذاب تر و همچنان فناورانه در راه بازار (+عکس)

تریم پایه خانواده 508 از پیشرانه 3 سیلندر 1.2 لیتری توربو با 130 اسب بخار خروجی استفاده می کند. پژو برای بازارهای آسیایی تصمیم دارد از پیشرانه 4 سیلندر 1.6 لیتری با 218 اسب بخار خروجی نیز استفاده کند.

موبنا پژو از نسخه فیس لیفت خودروی 508 رونمایی کرد. پژو 508 در دو نسخه سدان و واگن معرفی شده و در قسمت دماغه میزبان فناوری ال ئی دی ماتریکسی و چراغ های اصلی باریک تر است. 3 نوار ال ئی دی دی تایم نیز همانند یک امضا زیر چراغ های اصلی و قسمت بالایی سپر جلو مشاهده می شوند.

پژو برای مشتریان 508 جدید، تنوع بالایی در رنگ بدنه و تریم کابین را مدنظر قرار داده است. رینگ های آلومینیومی نیز در سایزهای 17 تا 20 اینچی و چند طرح متنوع قابل سفارش است. به این معجون باید لاستیک های 4 فصل پیرلی را هم اضافه کنیم.

فضای کابین پژو 508 فیس لیفت در نسخه سدان و واگن میزبان نمایشگر جدید 10 اینچی تنظیمات سیستم سرگرمی، نمایشگر 12 اینچی تمام دیجیتال اطلاعات کیلومتر، تعویض کننده دنده بازطراحی شده برای جعبه دنده 8 سرعته اتوماتیک و تزئینات جدید است.

از دیگر امکانات کابین باید به سیستم جدید گرم کن صندلی ها، درب صندوق الکتریکی، سانروف، شارژر بی سیم، سیستم صوتی استریو با 1 اسپیکر و یک ساب ووفر و… اشاره کنیم.

در بخش ایمنی نیز مواردی مانند کروز کنترل تطبیقی، دوربین های محیطی پیشرفته جدید با قابلیت عملکرد بالا در تاریکی، هشدار خروج از خط و دستیار حفظ خودرو بین خطوط، شناسایی علائم ترافیکی مسیر و… قابل اشاره هستند.

تریم پایه خانواده 508 از پیشرانه 3 سیلندر 1.2 لیتری توربو با 130 اسب بخار خروجی استفاده می کند. پژو برای بازارهای آسیایی تصمیم دارد از پیشرانه 4 سیلندر 1.6 لیتری با 218 اسب بخار خروجی نیز استفاده کند.

همچنین یک تریم توربودیزل 4 سیلندر با 130 اسب بخار خروجی نیز در اطلاعات مرتبط با پژو 508 جدید مشاهده می شود.

فناورانه های پژو 508 فیس لیفت با پیشرانه پلاگین هیبرید معرفی می شوند که ترکیبی از پیشرانه های 150 و 180 اسب بخاری با یک موتور الکتریکی 81 کیلوواتی را ارائه می دهند. خروجی نهایی پیشرانه هیبریدی این تریم ها به ترتیب 180 و 225 اسب بخار است.

همانطور که قبلا در معرفی 508 پی اس ئی اشاره کردیم، این تریم را باید قویترین نمونه استاندارد 508 بدانیم. زیرا پلاگین هیبرید مذکور مجهز به سامانه تمام چرخ محرک است و روی هر محور یک موتور الکتریکی مستقل دارد. مجموع خروجی این پیشرانه 360 اسب بخار است.

هر 3 مدل پلاگین هیبرید که بالا اشاره شد، مجهز به بسته باتری 12.4 کیلووات ساعت هستند که بوسیله شارژر استاندارد 3.7 کیلووات ساعت یا شارژر آپشنال 7.4 کیلووات ساعت، تکمیل ظرفیت می شود. البته شارژر قوی تر در تریم پی اس ئی آپشن استاندارد محسوب می شود.

فروش و قیمت 508 فیس لیفت در تابستان امسال مشخص می شود.

 منبع: عصرایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دنبال کنید @ اینستاگرام