کادیلاک اکس تی۴؛ خودرویی که قطعا ۳۷ هزار دلار ارزش دارد! (+عکس)

کادیلاک در این بروزرسانی، خودرویی جذاب را پیش روی مخاطب قرار می دهد همچنان در نمای ظاهری یکی از بهترین های کلاس خود در بازار جهانی محسوب می شود.

موبنا کادیلاک از کراس اوور اکس تی۴ با مدل ۲۰۲۴ رونمایی کرد. کادیلاک در این بروزرسانی، خودرویی جذاب را پیش روی مخاطب قرار می دهد همچنان در نمای ظاهری یکی از بهترین های کلاس خود در بازار جهانی محسوب می شود.

در قسمت دماغه از همچنان چراغ های اصلی باریک و الگوی بومرنگی ادامه دارد. لوگوی جذاب برند نیز در مرکز جلوپنجره خودنمایی می کند. استفاده از بافت تیره برای این قسمت یکی از رازهای زیبایی اکس تی۴ است که به مراتب بهتر از عناصر کرومی مرسوم در بافت جلوپنجره، جواب داده است.

کادیلاک اکس تی4؛ خودرویی که قطعا 37 هزار دلار ارزش دارد! (+عکس)

یکی از بخش هایی که بیشترین میزان انتقاد در رابطه با طراحی را برای کادیلاک اکس تی۴ همراه داشته به چراغ های اصلی عقب مربوط می شود. ادامه چراغ های روی ستون آن هم با الگویی نه چندان چشم نواز با سابقه کادیلاک در خلق مناظر زیبا چندان جور در نمی آید.

کادیلاک اکس تی4؛ خودرویی که قطعا 37 هزار دلار ارزش دارد! (+عکس)

کابین میزبان مجموعا ۳۳ اینچ نمایشگر دیجیتال است. این نمایشگرها تراکم پیکسلی بالایی دارند تا تصاویر باکیفیتی را ارائه دهند. تریم چوب، فیبرکربن و عناصر کرومی در ترکیب با مواد اولیه دارای کیفیت بالا مجموعا محیط خاصی را با امضا کادیلاک ایجاد کرده اند.

گرم کن و تهویه صندلی ها به همراه ماساژور در تریم پرچمدار، سیستم صوتی از برند حرفه ای AKG با ۱۳ اسپیکر، دستیار صوتی گوگل، هات اسپات ۵ جی، شارژر بی سیم و… از دیگر ویژگی های کابین کادیلاک اکس تی۴ هستند.

کادیلاک اکس تی4؛ خودرویی که قطعا 37 هزار دلار ارزش دارد! (+عکس)

در بخش ایمنی نیز مواردی مانند: کروز کنترل هوشمند، دستیار حفظ خودرو بین خطوط، نور بالای تطبیقی، ترمز اضطراری با قابلیت تشخیص عابر، شناسایی علائم ترافیکی مسیر و … قابل اشاره هستند.

کادیلاک اکس تی4؛ خودرویی که قطعا 37 هزار دلار ارزش دارد! (+عکس)

در بخش پیشرانه از همان تپنده مدل قبلی استفاده می شود و بروزرسانی خاصی انجام نشده است. بدین ترتیب پیشرانه ۲ لیتری ۴ سیلندر توربوشارژ کادیلاک اکس تی۴ برابر با ۲۳۵ اسب بخار خروجی دارد و با جعبه دنده ۹ سرعته اتوماتیک هماهنگ می شود.

قیمت پایه کادیلاک اکس تی۴ مدل ۲۰۲۳ از ۳۷۴۹۰ دلار در بازار آمریکا آغاز می شود که انتظار می رود مدل ۲۰۲۴ نیز با اختلافی جزئی در محدود ۴۰ هزار دلار قرار داشته باشد.

 منبع: عصرایران

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا