عرضه رسمی گلکسی S23 به بازار کشور؛ اس ۲۳ اولترا ۷۰ میلیون تومان

دبیر انجمن واردکنندگان تلفن همراه از آغاز عرضه‌ی رسمی گوشی‌های گلکسی اس ۲۳ سامسونگ به بازار کشور، خبر داده است.

موبنا – مهدی عبقری، دبیر انجمن واردکنندگان تلفن همراه از عرضه‌ی رسمی گوشی‌های خانواده‌ی گلکسی S23 سامسونگ شامل گلکسی اس ۲۳ اولترا، گلکسی اس ۲۳ و گلکسی اس ۲۳ پلاس به بازار خبر کشور داده است.

عبقری پیش‌تر در گفت‌وگو با زومیت تأیید کرده بود که مشکلی بابت واردات رسمی و رجیستری گوشی‌های سامسونگ وجود نخواهد داشت و شرکت‌های واردکننده به زودی این محصولات را وارد بازار کشور خواهند کرد.

در روزهای اخیر شایعاتی مبنی بر رجیستر نشدن گلکسی اس ۲۳ مطرح شده بود اما خوشبختانه مشکلی بابت واردات این گوشی به بازار کشور وجود ندارد. مهم‌ترین دلیل شکل‌گیری این شایعات رجیستر نشدن و بلاتکلیفی خریداران آیفون ۱۴ است که تا به امروز نیز پاسخ مشخصی برای این موضوع از هیچ‌ مسئولی ارائه نشده است.

در حال حاضر تعداد کمی از گوشی‌های خانواده‌ی گلکسی اس ۲۳ سامسونگ وارد بازار کشور شده است. قیمت گلکسی اس ۲۳ اولترا با ۲۵۶ گیگابایت حافظه‌ی ذخیره‌‌سازی توسط فروشگاه‌‌ها حدود ۷۰ میلیون تومان تعیین شده که انتظار می‌رود طی روزهای آینده و با واردات بیشتر این گوشی‌های جدید سامسونگ، قیمت آن‌ها نیز متعادل‌تر شود. البته نمی‌توان انتظار قیمت خیلی پایین‌تری برای گوشی‌های جدید سامسونگ داشت چراکه به‌گفته‌ی مسئولین ارز نیمایی برای گوشی‌های زیر ۶۰۰ دلار ارائه خواهد شد.

 منبع: ایسنا

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا