لوکس ترین مرسدس بنز وی-کلاس را اینجا با کلاسن ببینید! (+فیلم و عکس)

موبنا کلاسن(klassen) نامی مطرح در صنعت بین المللی تیونینگ است که در زمینه ارائه محصولات لوکس و سفارشی فعالیت دارد. ۲۰ سال سابقه و حضور در کشور آلمان که نامی اثرگذار در صنعت خودرو محسوب می شود، کلاسن را به برندی معتبر و صاحب سبک تبدیل کرده است.

کلاسن علاوه بر بنز و ب ام و، با دیگر برندهای بین المللی مانند فولکس واگن، رولز-رویس، رنجروور و… نیز پروژه های خاص و چشمگیری را ارائه کرده است.

در لینک زیر لیموزین کلاسن از برند رنجروور را مشاهده می کنید که علاوه بر امکانات اشرافی کابین، در قسمت بدنه نیز مجهز به سطح حافظتی VR8 شده است. این کد یعنی خودرو در برابر گلوله تا کالیبر ۷.۶۲ میلیمتر از فاصله ۱۰ متری مقاومت دارد. جالب تر آنکه لاستیک ها نیز ضدگلوله هستند و پس از اصابت گلوله تا ۸۰ کیلومتر توانایی طی مسیر دارند.

کلاسِن و معرفی یک لیموزین فوق لوکس از رنجروور/ خودروی ۶ متری ضد گلوله! (+فیلم و تصاویر)

علاوه بر خودرو، کلاسن در زمینه ارائه انواع ون تشریفاتی/شخصی و همچنین قایق های تفریحی فوق لوکس نیز فعالیت گسترده ای دارد.

در تصویر زیر تعدادی از قایق های کلاسن با قیمت های نجومی آن ها را مشاهده می کنید: (قیمت ها مربوط به سال ۲۰۲۳ است)

اما همانطور که اشاره شد، بخش مهمی از فعالیت های کلاسن به ارائه ون های تشریفاتی مربوط می شود. میان پروژه هایی که تا کنون توسط کلاسن معرفی شده، تعداد زیادی از آن ها برپایه ون کلاس وی مرسدس بنز یا همان ویتو انجام شده است.

مرسدس بنز وی کلاس خودرویی است که در کلاس تجاری سبک تولید می شود و برای آن کاربردهای مختلفی در نظر گرفته می شود که از حمل بار و آمبولانس تا خودروی ویژه تشریفات را شامل می شود.

این کلاس از سال ۱۹۹۶ روی خط تولید قرار دارد.

ون های کلاسن با توجه به سفارش و کاربرد مدنظر مشتریان شخصی سازی می شوند تا به یک کابین لوکس متحرک تبدیل شوند. استفاده از صندلی های کاپیتانی، فناورانه های روز و ایمنی اولویت های تیونر در این پروژه ها محسوب می شوند.

فیلم مربوط به تغییرات ایجاد شده توسط کلاسن روی یک دستگاه بنز وی کلاس 

 

 

(این فیلم در سال ۲۰۲۲ تهیه شده است)

گرم کن و تهویه، ماساژور کامل، دسترسی تنظیمی به عملیات های مرتبط با صندلی ها، نمایشگرهای اختصاصی، کفپوش، پرده های برقی، نورپردازی هوشمند، سیستم صوتی استریو از بهترین برندهای جهانی مانند نیم اودیو و بوز، نورپردازی هوشمند، تنظیم هوشمند دمای کابین و سامانه بهبود کیفیت هوا و… از جمله امکاناتی هستند که اینجا مدنظر تیونر قرار دارند.

در ادامه تصاویری از کابین مرسدس بنز وی-کلاس کلاسن را مشاهده می کنید:

فضاسازی در یکی دیگر از پروژه های کلاسن: 

 منبع: عصرایران
خروج از نسخه موبایل