از تکنولوژی بهره بردم و بستری پولساز را ما برای خود ساختم

پد بهداشتی لدورا

پد بهداشتی لدورا رایحه اسطو خودوسی که دارد باعث کم شدن درد قاعدگی و همچنین حفظ آرامش شخص می شود. این پد بهداشتی نازک است و قدرت جذب بالایی دارد و می‌توان در طول چند ساعت از آن استفاده کرد این پد برای شخص مصرف کننده هیچ ضرری ندارد. پد لدورا به طور کلی برای این منظور طراحی شدن که نواحی حساس بانوان رو به دور از آلودگی ها و عفونت ها نگه دارند و می دانیم که محیط های مرطوب بهترین شرایط رو برای رشد قارچ ها و باکتری ها ایجاد می کند. عفونت های مجاری ادرار جزو رایج ترین انواع عفونت ها است که توسط باکتری ها ایجاد می شوند و همه افراد خانم ها و حتی آقایان می توانند در معرض ابتلا به این نوع عفونت ها قرار بگیرند اما بخاطر فیزیک خاص بدن بانوان ، خانم ها نسبت به آقایان حساس تر و در معرض خطر می باشند.

از تکنولوژی بهره بردم و بستری پولساز را ما برای خود ساختم

پد بهداشتی بانوان

پد بهداشتی بانوان با توجه به انواع آن قیمت های مختلف دارد که شما با انتخاب نوع آن می توانید خرید خود را انجام دهید. پد بهداشتی بانوان قیمت بین 17 هزار تومان تا 85 هزار تومان را دارا می باشد. شما می توانید با تماس با کارشناسان ما پد بهداشتی مناسب خود را انتخاب کرده و با بهترین قیمت تهیه فرمایید. پاسخ به ۲ سوال درباره پد بهداشتی به این شرح می باشد. ۱: پد بهداشتی بانوان دارای چه مشخصاتی است؟ از مشخصات پد بهداشتی بانوان این است که یکبار مصرف هستند و از قسمت پشت دارای چسب است که در لباس زیر فیکس می شوند. ۲: پد بهداشتی بانوان چه انواعی دارد؟ پد بهداشتی بانوان دارای انواع مختلفی هستند که شامل نوع ساده، بال دار، نازک، مشبک، بلند، مخصوص شب یا روز است.

از تکنولوژی بهره بردم و بستری پولساز را ما برای خود ساختم

پد بهداشتی روزانه

به منظور حفظ خشکی و تمیزی نواحی حساس و پیشگیری از انواع بیماری های مربوط به این ناحیه که گاهی عواقب جبران ناپذیری مثل ناباروری را نیز می تواند به همراه داشته باشد، استفاده از پد بهداشتی روزانه به همه خانم ها توصیه می شود. این محصول با جذب فوق‌العاده، به حفظ بهداشت فردی و پیشگیری از عفونت های احتمالی کمک کرده و برای استفاده در طول قاعدگی مناسب است. پد بهداشتی روزانه ضد حساسیت بوده، از خارش و سوزش در نواحی حساس بدن پیشگیری کرده و ترشحات را به خوبی جذب می کند. از ویژگی های آن می توان به مناسب بودن جهت استفاده در مهمانی ها و جشن ها، دارای قدرت جذب خیلی زیاد، طراحی بسیار نازک، دارای سطح نرم و لطیف، داشتن کاور و بهداشتی ماندن سایر نوار ها در هنگام باز شدن درب بسته بندی و سایز این نوار با قدرت جذب بالا اشاره نمود.

از تکنولوژی بهره بردم و بستری پولساز را ما برای خود ساختم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا