موبنا رسانه ای برای طرفداران فناوری

شورولت کامارو 1969 و قلبی که غیر قابل کنترل می تپد! (+عکس)

شورولت کامارو 1969 و قلبی که غیر قابل کنترل می تپد! (+عکس)

فنیکس، یک کاماور با پیشرانه سوپرشارژ 427 ال اس7 است که این 8 سیلندر با جعبه دنده 6 سرعته Tremec T56 هماهنگ شده است. این ترکیب برنده یعنی 1180 اسب بخار خروجی در قلب شورولتی از 1969 میلادی.

موبنا کامارو قطعا یکی از پرطرفدارترین برندهای خودرویی در جهان است. شورولت، تولید کامارو را از سال 1966 تا به امروز ادامه داده و از این منظر هم جز پرسابقه ترین محصولات بازار جهانی محسوب می شود. میان نسل های مختلف کامارو، خودروهایی که در سال پایانی نسل اول یعنی 1969 تولید شدند، به اعتقاد اکثر مخاطبان حوزه خودرو جذاب ترین نمونه مدل آن محسوب می شود.

تیونرهای مطرح نیز در کارنامه خود حداقل یک پروژه با حضور کامارو 1969 را ترتیب می دهند زیرا این مدل پتانسیل بالایی برای تبدیل شدن به یک هیولای غیر قابل کنترل را دارد.

اخیر یک نمونه از پروژه شخصی سازی کامارو 1969 در کالیفرنیا به نمایش گذاشته شده که فنیکس نام دارد. این خودرو توسط طراح مشهور شین اسمیت معرفی شده که سابقه همکاری با کمپانی هایی مانند اسپیدکور، رینگ برادرز، راک استار گیمز و سالین اتوموتیو را دارد.

حاصل کار، یک کاماور با پیشرانه سوپرشارژ 427 ال اس7 است که این 8 سیلندر با جعبه دنده 6 سرعته Tremec T56 هماهنگ شده است. این ترکیب برنده یعنی 1180 اسب بخار خروجی در قلب شورولتی از 1969 میلادی.

کابین فنیکس نیز کاملا بازسازی و تغییر شکل یافته است. همه چیز بسیار ساده امادر بهترین کیفیت ممکن انتخاب شده است. چرم سفید برای صندلی های اسپرت، کنسول ساده که از مواد باکیفیت شکل گرفته و سایر تغییرات با روشی استادانه بروزرسانی شده اند که در عین حال توانسته اند روح کلاسیک کامارو را نیز حفظ کنند. تمام قسمت های کابین توسط اسمیت با استفاده از فایل های سه بعدی CAD طراحی و اجرا شده اند.

رنگ بدنه که یک کد اختصاصی ترکیبی از خانواده نقره ای و خاکستری است در هماهنگی جالبی با رینگ های برنز پره ای قرار دارند.

سیستم تعلیق اسپرت از شورولت کورت سی7، سیستم ترمز حرفه ای 6 پیستونه با روتورهای 14 اینچی از برند فوق حرفه ای Baer و لاستیک های میشلن از دیگر ویژگی های فنیکس هستند.

فنیکس کامارو

فنیکس کامارو کابین

فنیکس کامارو قلب تپنده

 منبع: عصرایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دنبال کنید @ اینستاگرام