موبنا رسانه ای برای طرفداران فناوری

آدمایی که اهمیت می‌دهند به امور موفق می شوند

یکی دیگر از راز های موفق شدن این است که افراد باید به درسشون، به بدنشون، به کارشون، فقط یه هدفی باشه تو زندگیشون که بهش اهمیت بدن و واسش تلاش کنن. زندگی چیزی جز رسیدن به آرزهات نیس بجنگ واسش. من برای ثروتمند شدن جنگیدم و الان تاجر موفق و پر درآمدی در حوزه گلابی هستم.

گلابی مشو

گلابی مشو گوشتی خوشمزه علاوه بر طعمی لذیذ با خاصیت های درمانی و ارزش های غذایی بالای خود نیز شناخته می شود.

کربوهیدرات، پروتئین و کالری متوسط این میوه سبب شده تا در رژیم های غذایی زیادی مورد استفاده قرار گیرد.

همچنین عدم وجود چربی در بافت این گلابی ویژگی های درمانی بسیاری مانند کاهش وزن و غیره آن را از سایر میوه ها متمایز کرده است.

اگر شما نیز خواهان دریافت تاثیرات مفید بیش تری پس از مصرف این گلابی هستید بهتر است در زمان خرید گلابی هایی با لک های قرمز رنگ را انتخاب نمایید.

میزان فلاونول ها و آنتوسیانین ها در گلابی های قرمز سبب تاثیر پذیری بیش تر فواید این میوه در بدن می گردد.

آدمایی که اهمیت می‌دهند به امور موفق می شوند

گلابی گرگان

گلابی گرگان از جمله میوه هایی است که پس از سیب و پرتقال بسیار مورد پسند افراد مصرف کننده قرار گرفته است که دارای خواص بی نظیر و منحصر به فرد می باشد که در حفظ سلامت بدن بسیار موثر است.

گلابی یکی از گونه های بومی میوه در کشور است که در فصل تابستان برداشت می شود و دارای انواع مختلفی است.

این محصول دارای زحمت کمتری در کاشت نگهداری و برداشت است که به همین دلیل آن را به یکی از میوه های محبوب برای پرورش توسط باغداران تبدیل کرده است.

این محصول سرشار از فیبر، انتی اکسیدان، منیزیم و پتاسیم می باشد.

آدمایی که اهمیت می‌دهند به امور موفق می شوند

گلابی کیلویی

قیمت گلابی کیلویی مانند انواع دیگر میوه در یک رنج مصوب در میدان های تره بار مشخص می شود و میوه فروشان با توجه به این نرخ به مشتری های خود قیمت می دهند.

انواع گونه گلابی کیلویی را می توان به گلابی درگزی، گلابی بیروتی، گلابی شاه میوه، گلابی انجو، گلابی سیبی و گلابی مشو تقسیم بندی کرد.

بعضی از این محصولات فوق بومی ایران بوده و بعضی بومی مناطق دیگر جهان هستند که وارد ایران شده اند و قابلیت کشت در همه مناطق ایران را ندارند.

به دلیل بافت حساس این میوه دقت کنید آن را از مراکزی بخرید که در دمای مناسبی نگهداری شده اند تا مطمئن باشید که از کیفیت کافی برخوردار می باشد.

آدمایی که اهمیت می‌دهند به امور موفق می شوند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دنبال کنید @ اینستاگرام