موبنا رسانه ای برای طرفداران فناوری

شاسی بلند 75 هزار دلاری چینی با حس استون مارتین! (+عکس)
آی ام LS7؛

شاسی بلند 75 هزار دلاری چینی با حس استون مارتین! (+عکس)

آی ام ال اس7 یا ژیجی ال اس7 شباهت زیادی به استون مارتین دی بی اکس استریت-سیکس دارد که اتفاقا این استون مارتین ویژه بازار چین است. معرفی گرگ چینی استون را اینجا بخوانید.

موبنا –  آی ام موتورز(IM Motors) نام خودروساز چینی است که در چین با برند ژیجی موتورز نیز شناخته می شود. این برند حاصل همکاری بین سایک موتور، ژانگ جیانگ های-تک و گروه علی بابا است. نام IM مخفف “Intelligence in Motion” است.

این برند فعالیت خود را از سال 2022 آغاز کرده و دفتر مرکزی آن در شانگهای قرار دارد. 54 درصد سهم کمپانی در اختیار سایک موتور، 18 درصد در اختیار علی بابا و 18 درصد نیز مربوط به ژانگ جیانگ های-تک می شود.

پیش از این سدان بسیار باکیفیت ژیجی ال7 را از این برند معرفی کرده ایم که جزئیاتش اینجا در دسترس است. آی ام ال اس7 از منظر ابعاد برابر با 5049 میلیمتر در طول، 2002 میلیمتر در عرض و 1731 میلیمتر در ارتفاع توسعه یافته است. فاصله بین محورها نیز 3060 میلیمتر است.

همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید، آی ام ال اس7 یا ژیجی ال اس7 شباهت زیادی به استون مارتین دی بی اکس استریت-سیکس دارد که اتفاقا این استون مارتین ویژه بازار چین است. معرفی گرگ چینی استون را اینجا بخوانید.

آی ام ال اس7 در بازار چین از 51500 تا 73500 دلار قیمت دارد.

آی ام ال اس7 

این شاسی بلند الکتریکی در دو نسخه تک موتور الکتریکی(روی محور عقب) 340 اسب بخاری یا تمام چرخ محرک 578 اسب بخاری عرضه می شود. انرژی مورد نیاز پیشرانه از بسته باتری 90 کیلووات ساعت تامین می شود که برد حرکتی 615 کیلومتر در نسخه دو موتور و 675 کیلومتر در نسخه تک موتور را در اختیار ژیجی ال اس7 قرار می دهد.

کابین را شاید بتوان جز بهترین های بازار جهانی دانست که مجموعا 39 اینچ نمایشگر در کنسول جلو و یک نمایشگر 12.8 اینچی را در ابتدای کنسول میانی میزبانی می کند. روی فرمان نیز دکمه های تاچ کنترل مشاهده می شود که شباهت زیادی به محصولات تسلا دارد.

 منبع: عصرایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دنبال کنید @ اینستاگرام