موبنا رسانه ای برای طرفداران فناوری

VOYAH چیسینگ لایت؛ خودرویی که با افتخار تولید چین است! (+عکس)

VOYAH چیسینگ لایت؛ خودرویی که با افتخار تولید چین است! (+عکس)

VOYAH چیسینگ لایت در قسمت دماغه به زیبایی از ترکیب نوار ال ئی دی و هالوژن استفاده کرده و لوگوی برند نیز در همین ترکیب جذاب به خوبی جانمایی شده است.

موبنا – حدودا 2 سال قبل دانگ فنگ از برند جدید خود با نام “لَنتو” بطور رسمی رونمایی کرد. این برند در زبان انگلیسی “VOYAH” نامگذاری شده است. لنتو به عنوان یک برند سطح بالا بخش مهمی از برنامه های آینده نگر دانگ فنگ را پوشش خواهد داد.

از VOYAH بخوانید:

 

جدیدترین محصول VOYAH خودروی با نام انگلیسی چیسینگ لایت و یا نام چینی ژویگوانگ است که در کلاس سدان لوکس معرفی شده است.

پیش فروش چیسینگ لایت در چین آغاز شده و رده قیمتی آن 46300 تا 62 هزار دلار را شامل می شود.

VOYAH چیسینگ لایت در قسمت دماغه به زیبایی از ترکیب نوار ال ئی دی و هالوژن استفاده کرده و لوگوی برند نیز در همین ترکیب جذاب به خوبی جانمایی شده است.

در نمای عقب نیز همین ترکیب زیبا برای چراغ های اصلی البته با نام برند و فونت درشت اجرا شده است.

خودرو از منظر ابعاد برابر با 5088 میلیمتر در طول، 1970 میلیمتر در عرض و 1505 میلیمتر در ارتفاع توسعه یافته است.

VOYAH چیسینگ لایت در قسمت عقب یک اسپویلر فعال دارد که علاوه بر بهبود شرایط ائروداینامیک خودرو، اثر مهمی در ایجاد نمایی اسپرت برای این بخش خواهد داشت.

براساس اطلاعات موجود، در تولید این خودرو و بخش ایمنی آن از 31 سنسور پیشرفته استفاده شده است. 12 دوربین اچ دی، 5 رادار کنترل آب و هوا، 12 رادار اولترا سونیک و 3 سامانه جی پی اس با دقت بسیار زیاد از جمله فناوری های بخش ایمنی VOYAH چیسینگ لایت هستند.

در قسمت کابین با یکی از بهترین های بازار جهانی روبرو می شویم. از مهمترین فناوری های کابین باید به 3 نمایشگر 12.3 اینچی اشاره کرد که کنسول اصلی جلو را شکل داده اند. شناسایی فرمان های حرکتی و صوتی، 14 اسپیکر حرفه ای، سانروف پانورامیک، گرم کن/تهویه و ماساژ صندلی ها، کنترل اسکرین 7 اینچی برای ردیف عقب برای تنظیمات سیستم صوتی، گرم کن، تهویه، ماساژ، نورپرازی و… نیز سایر ویژگی های این قسمت محسوب می شوند.

نمایشگر ویژه تنظیمات سیستم تهویه و همچنین نمایشگر لمسی ویژه ردیف عقب برای دسترسی به تنظیمات سیستم تهویه، صندلی ها و سیستم صوتی نیز بخش دیگری از امکانات کابین است.

VOYAH چیسینگ لایت

در بخش پیشرانه VOYAH چیسینگ لایت از دو موتور الکتریکی استفاده شده و با توجه به جانمایی موتورها روی هر محور، سامانه تمام چرخ محرک نیز در وضعیت فعال قرار دارد. موتور محور جلو 218 اسب بخار و موتور محور عقب 292 اسب بخار  خروجی دارد. مجموع خروجی پیشرانه 510 اسب بخار و گشتاور 730 نیوتن متر محاسبه شده است. بیشینه سرعت روی 210 کیلومتر برساعت محدود شده است.

خودرو طی 3.8 ثانیه از حالت توقف به سرعت 100 کیلومتر برساعت می رسد.

انرژی مورد نیاز پیشرانه از باتری با ظرفیت 109 کیلووات ساعت و یا 86 کیلووات ساعت با توجه به تریم، تامین می شود. برد حرکتی نیز به ترتیب 730 و 580 کیلومتر محاسبه شده است.

سیستم باتری از فناوری شارژ سریع پشتیبانی می کند که طی 10 دقیقه انرژی لازم برای پیمایش 230 کیلومتر را در خود ذخیره می کند.

VOYAH چیسینگ لایت با باتری 86 کیلووات ساعت 46300 دلار و با باتری 109 کیلووات ساعت حدود 62 هزار دلار قیمت دارد.

 منبع: عصرایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دنبال کنید @ اینستاگرام