موبنا رسانه ای برای طرفداران فناوری

کنا 2024؛ کراس اوور نسل جدید هیوندای (+عکس)

کنا 2024؛ کراس اوور نسل جدید هیوندای (+عکس)

از امکانات کابین هیوندای کنا باید به صندلی با تنظیم الکتریکی و حافظه، شارژر بی سیم، کلید دیجیتال(با استفاده از ان اف سی روی تلفن هوشمند)، 2 نمایشگر 12.3 اینچی برای نمایش اطلاعات کیلومتر و تنظیمات سیستم سرگرمی و... اشاره کنیم.

موبنا – همزمان با معرفی هیوندای کنا جدید، به معرفی آن پرداختیم که جزئیاتش اینجا در دسترس قرار دارد. همانطور که اشاره شد؛ اطلاعات دقیق پیشرانه در دسترس نبود که اکنون به روزرسانی خبر مذکور در رسانه های بین المللی قرار گرفته و ما هم در ادامه نگاهی به آن خواهیم داشت.

هیوندای کنا 2024

نسل دوم هیوندای کنا در مسیر زبان طراحی جدید کمپانی کره ای هیوندای قرار گرفته و حاصل کار نیز یک کراس اوور بسیار جذاب و مشتری پسند به نظر می رسد. کنا 2024 در مقایسه با مدل قبلی خود، برابر با 60 میلیمتر در فاصله بین محورها بزرگتر شده و به 2660 میلیمتر در این شاخص رسیده است. طول خودرو نیز 145 میلیمتر بیشتر است و به 4350 میلیمتر رسیده است. این وضعیت در عرض نیز با مشاهده می شود که این شاخص عدد 1825 میلیمتر را ثبت کرده است. ارتفاع کراس اوور کنا نیز برابر با 1580 میلیمتر است.

رینگ های استاندارد آلومینیومی در اندازه 19 اینچی نصب می شوند.

براساس اعلام هیوندای، کنا 2024 در بازار کره با پیشرانه 2 لیتری تنفس طبیعی و 147 اسب بخار خروجی(با گشتاور 1800 نیوتن متر) عرضه می شود. این مجموعه با جعبه دنده سی وی تی هماهنگ شده است.

نسخه قوی تر هیوندای کنا از پیشرانه 1.6 لیتری توربوشارژ با 195 اسب بخار خروجی و گشتاور 265 نیوتن متر عرضه می شود. اینجا از جعبه دنده 8 سرعته اتوماتیک استفاده خواهد شد.

اما به نسخه های هیبرید و آی سی ئی بپردازیم که بازار آمریکا خود را برای میزبانی از این دو نمونه آماده کرده است. کنای هیبریدی در واقع ترکیبی از پیشرانه 1.6 لیتری و تک موتور الکتریکی است که مجموعه 139 اسب بخار خروجی و 265 نیوتن متر گشتاور دارد. این تریم از جعبه دنده 6 سرعته دوکلاچه اتوماتیک استفاده می کند.

ظرفیت قسمت بار کنا 2024 در شرایطی که صندلی های ردیف عقب خوابانده شوند، برابر با 723 لیتر است.

از امکانات کابین نیز باید به صندلی با تنظیم الکتریکی و حافظه، شارژر بی سیم، کلید دیجیتال(با استفاده از ان اف سی روی تلفن هوشمند)، 2 نمایشگر 12.3 اینچی برای نمایش اطلاعات کیلومتر و تنظیمات سیستم سرگرمی و… اشاره کنیم.

به رغم استفاده از نمایشگرهای دیجیتال، مجموعه ای از کلیدهای فیزیکی روی کنسول اصلی و وسط قابل مشاهده است.

 منبع: عصرایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دنبال کنید @ اینستاگرام