دسترسی به یک پیام‌رسان چندزبانه و امن با نصب آیگپ

نصب آیگپ به عنوان یک پیام‌رسان ایرانی، محیطی امن و راحت را برای گفتگو و جابجایی سریع اطلاعات، تصاویر، ویدیوها و …در اختیار کاربرانش قرار می‌دهد.

موبنا – به گزارش موبنا به نقل از روابط عمومی آیگپ، استفاده از این پیام‌رسان بومی بر روی هر کدام از سیستم‌های عامل ویندوز، وب، اندروید، لینوکس، مک و آیفون، تمامی امکاناتی که از یک سوپر مسنجر انتظار می‌رود را در اختیار کاربرانش می‌گذارد.

این پیام‌رسان ایرانی در شرایطی که دسترسی به بسیاری از پیام‌رسان‌ها و شبکه‌های اجتماعی در کشور محدود شده است، کمک بزرگی برای تبادل اطلاعات، گفتگوهای روزانه، کسب و کار و… محسوب می‌شود.

مهمترین موضوعی که پیش از امکانات و قابلیت‌های آیگپ، در خصوص این پیام‌رسان باید به آن اشاره کرد؛ مساله مهم امنیت در این پیامرسان است. آیگپ به عنوان یک پیام‌رسان بومی این امکان را به کاربرانش می‌دهد که یک پیام‌رسان امنِ چندزبانه را در اختیار داشته باشد.

مدیران آیگپ بارها از تریبون‌های مختلف اعلام کرده‌اند که امنیت این پیام‌رسان با سخت‌گیری بسیار بالایی تضمین شده است. چگونگی فرایند حفظ امنیت به این شکل توضیح داده می‌شود که پیام‌های ارسالی و دریافتی، چه در چت‌های خصوصی و چه در گروه‌ها و کانال‌ها با استفاده از الگوریتم‌های رمزنگار پیشرفته و end to end رمزنگاری شده تا کاربران از محفوظ ماندن حریم شخصی خود اطمینان داشته باشند. موضوع دیگری که بارها بر آن تاکید شده، این است که آیگپ، اولین و تنها پیام‌رسان متن‌باز open-source) ) در ایران و خاورمیانه است و متخصصان و کسب و کارها می‌توانند بر اساس نیاز خود آیگپ را به صورت دلخواه برای خود شخصی سازی کرده و در سازمان‌ها و محیط‌های مورد نظرشان از آن استفاده کنند.

علاوه بر مساله امنیت، موضوع دیگری که این پیام‌رسان ایرانی را از سایر محصولات مشابه متمایز می‌کند، چندزبانه بودن این اپلیکیشن است. نصب آیگپ بر روی تلفن‌ همراه و حتی استفاده از نسخه وب این پیام‌رسان، این امکان را به مخاطب خود می‌دهد که با توجه به نیاز خود زبان استفاده از آن را شخصا انتخاب کند.

آیگپ در حال حاضر زبان‌های فارسی، انگلیسی، عربی، فرانسوی، اسپانیایی، روسی، کُردی و آذری را پشتیبانی می‌کند.

علاقه مندان برای نصب آیگپ و استفاده از این پیام‌رسان امن با امکانات کاربردی، کافی است عدد ۱ را به ۱۰۰۰۴۴۲۷ ارسال و یا با یک جستجوی ساده در گوگل به لینک‌های نصب این پیام‌رسان دسترسی پیدا کنند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا