موبنا رسانه ای برای طرفداران فناوری

با افکار مدرن و پشتکار پولدار شدم

هیچ عذابی درد آور تر از هیچ کاری نکردن و دست از تلاش برداشتن نیست. اگر بدانید تلاش کردن برای اهدافتان چه چیز های ارزشمندی به دنبال دارد هیچگاه از آن دست بر نمیداشتید. در سال گذشته با پند گرفتن از تجربیام و با پشتکاری عظیم برای شروع کردن؛ تجارتی جدید را آغاز کردم. در ادامه قصد دارم شما را با محصولاتم آشنا کنم؛ با من همراه باشید.

آویشن برگ پهن کوهی

خواص درمانی آویشن برگ پهن کوهی بی نظیر است و این محصولات بهترین داروی گیاهی برای درمان سرماخوردگی چون رفع تب و سرفه می باشد. گفتیم که آویشن برگ پهنای کوهی در مناطق رشد می کند که با این وجود در درجه کیفی متفاوتی می توان آن را تهیه کرد، این عامل در قیمت فروش تاثیر زیادی می گذارد.

با افکار مدرن و پشتکار پولدار شدم

آویشن

آویشن را تقریبا همه ما به خاطر عطر و طعم دلنشینش می شناسیم. این گیاه فوق‌العاده از خواص بی‌شمار داروی برخوردار است. آویشن گیاهی داروی و معطر است. آویشن بیشتر به صورت خشک شده مورد استفاده قرار می گیرد. آویشن دارای انواع اوراسیایی، پشمی، خزنده و غیره است.

با افکار مدرن و پشتکار پولدار شدم

آویشن آسیاب شده

آویشن آسیاب شده گیاهی معطر است که به عنوان چاشنی در انواع غذاهای از ان استفاده می شود همچنین دارای خواص درمانی بسیاری است. آویشن آسیاب شده فراتر از عملکرد آشپزی خود، دارای خواص دارویی نیز می باشد که با قولنج، معده درد یا گاز معده و موارد دیگر مقابله می کند.

با افکار مدرن و پشتکار پولدار شدم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دنبال کنید @ اینستاگرام