دوش‌هایی با توانایی رایحه‌درمانی!

یکی از فناوری‌های ارائه‌شده در نمایشگاه CES ۲۰۲۳، سیستمی است که توانایی رایحه‌درمانی را به دوش‌های حمام می‌بخشد.

موبنا به گزارش زدنت، به نظر می‌رسد که «رایحه‌درمانی»(Aromatherapy) در حال حاضر یک روند مورد توجه برای دستیابی به سلامتی است و شرکت «کوهلر»(Kohler) با برند «اسپریگ»(Sprig) در این زمینه همکاری می‌کند. کوهلر روز سه‌شنبه اعلام کرد که در نمایشگاه فناوری ۲۰۲۳ CES، یک فناوری جدید را برای کسب سلامتی را به نمایش می‌گذارد. این فناوری، یک سیستم تزریق برای دوش است که عطرهای طبیعی و آرام‌بخش را به دوش اضافه می‌کند.

این فناوری آنقدرها هم که به نظر می‌رسد، پیچیده نیست. سیستم جدید کوهلر فقط از یک دستگاه قابل اتصال تشکیل شده است که به سردوش متصل می‌شود. اگرچه این سیستم با در نظر گرفتن سردوش کوهلر طراحی شده اما با بیشتر سردوش‌های دیگر سازگار است. بنابراین، کاربر همچنان می‌تواند دوش غیر کوهلر خود را با آن فریب دهد.

هنگامی که این فناوری و سردوش به هم وصل شوند، کاربر باید یک غلاف اسپریگ را وارد کند تا سیستم، یک کوکتل حاوی ویتامین و عطر را در آب منتشر کند. به گفته کوهلر، این سیستم در عرض چند دقیقه کار خواهد کرد.

کوهلر، غلاف‌های دوش اسپریگ را تمیز و همراه با مواد بدون سم توصیف می‌کند. این غلاف‌ها در دو فرمت یک‌بارمصرف و چندمنظوره موجود هستند و در شش رایحه از جمله اکالیپتوس، اسطوخودوس و بابونه ارائه می‌شوند.

قیمت خود سیستم از ۱۱۹ دلار شروع می‌شود که غلاف‌ها را نیز در بر دارد. کوهلر می‌گوید که این سیستم از سه ماهه نخست سال ۲۰۲۳ برای سفارش در دسترس خواهد بود.

 منبع: ایسنا

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا