شورولت مونتانا؛ وانت 3 سیلندر برزیلی! (+عکس)

شورولت مونتانا؛ وانت 3 سیلندر برزیلی! (+عکس)

شورولت مونتانا بیشتر از آنکه یک وانت مخصوص حمل بار به صورت جدی باشد، خودرویی است که برای استفاده خانواده طراحی شده و دقیقا به همین دلیل در تمامی تریم ها فاقد آپشن سامانه تمام چرخ محرک است.

موبنا شورلت مونتانا خودرویی است که از سال 2003 در برزیل روی خط تولید قرار دارد. اکنون مدل 2023 این پیکاپ رونمایی شده که تفاوت های جدی با مدل های قبلی دارد و چهره ای کاملا جدید را ارائه می دهد.

شورولت مونتانا مدل 2011

شورولت مونتانا؛ وانت 3 سیلندر برزیلی! (+عکس)

مونتانا همانند فورد ماوریک و هیوندای سانتاکروز از شاسی یکپارچه استفاده می کند و تحویل آن از فوریه سال آینده به مشتریان آغاز می شود.

شورولت مونتانا 2023

مونتانا بیشتر از آنکه یک وانت مخصوص حمل بار به صورت جدی باشد، خودرویی است که برای استفاده خانواده طراحی شده و دقیقا به همین دلیل در تمامی تریم ها فاقد آپشن سامانه تمام چرخ محرک است. فضای حمل بار افزونه ای دارد که سطح باز آن را کامل می پوشاند تا از ورود گرد و خاک و همچنین آب به داخل این قسمت جلوگیری کند. بدین ترتیب می توان قسمت حمل بار را تبدیل به چیزی شبیه صندوق عقب یک خودروی معمولی کرد.

تنها پیشرانه موجود برای آن نیز، نمونه 1.2 لیتری توربوشارژ 3 سیلندر است که با جعبه دنده 6 سرعته دستی و یا 6 سرعته اتوماتیک قابل سفارش است. خروجی پیشرانه  133 اسب بخار اعلام شده است.

شورولت مونتانا برابر با 4720 میلیمتر در طول توسعه یافته و ظرفیت قسمت ویژه بار آن نیز 937 لیتر است.

قیمت پیشنهادی برای شورولت مونتانا حدود 25800 دلار است. اطلاعاتی در رابطه با احتمال حضور این وانت 3 سیلندر در بازار آمریکا ارائه نشده است.

 

 منبع: عصرایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دنبال کنید @ اینستاگرام