ثروتم را از دل بادام زمینی بیرون کشیدم

از جمله سرمایه‌های لازم غیر پولی می‌توان سرمایه زمان، انرژی و مهارت را نام برد. گاهی وقتی بیوگرافی افرادی را مطالعه می‌کنیم که بدون سرمایه مالی موفق شده‌اند، می بینیم که آن ها هم تنها از تلاش و مهارت خودشان استفاده کرده اند تا توانسته اند به ثروت برسند و هم اکنون چند مورد از محصولات بسیار خوب برای شما به اشتراک گذاشته شده است.

بادام زمینی شور شیراز

در شهر شیراز و دیگر شهرهای ایران اگر شرایط خرید این محصولات را مورد بررسی قرار دهیم متوجه می شویم که شرایط متفاوتی ایجاد می گردد تا افراد بتوانند طبق شرایط خود آنها را تهیه کنند.

اکثر مشتریان به دنبال قیمت بادام زمینی شور شیراز سایز درشت هستند که به عنوان بهترین نوع محصولات معرفی می شوند و می توانند نظر خریداران زیادی را به خود جلب کنند.

در حال حاضر که اکثر مشتریان معاملات غیر حضوری را ترجیح می دهند در مورد خرید اینترنتی بادام زمینی می گوییم که به صورت عمده ترتیب داده می شود تا تامین کنندگان به راحتی بتوانند آنها را تهیه کنند.

با وجود این رویه دیگر لازم نیست مشتریان به بازار های شهری مراجعه کنند و وقت خود را صرف خرید کنند، با این شیوه تغییرات زیادی در نرخ فروش ایجاد می شود و افراد با قیمت ارزان تری آنها را تهیه می کنند.

ثروتم را از دل بادام زمینی بیرون کشیدم

بادام مامایی

مشتریان زیادی در بازارهای خارجی و از جمله در کشورهای همسایه علاقه مند به قیمت بادام مامایی هستند برای همین است که هر ساله حجم قابل توجهی از آن برداشت و به بازارهای منطقه ای صادر می شود.

لازم به ذکر است که بادام مامایی قیمت نسبتا مناسبی برای صادرات دارد و بنا بر آمار گمرک می توان گفت که به طور متوسط برای صادرات هر کیلو از این بادام در حدود 18 دلار ارز وارد کشور شده است.

با توجه به این که هنوز سال 2022 میلادی به پایان نرسیده است نمی توان آمار دقیقی از صادرات بادام مامایی به سایر کشورهای جهان ارائه کرد.

با این وجود آمار نشان می دهد که حجم کمتری از این محصول در چند سال گذشته و از سال 97 به بعد به خارج از کشور صادر شده است.

این امر بنا به دلایلی است که در ادامه به آن اشاره خواهد شد، اما نکته مهمی که در ارتباط با صادرات این گونه بادام درختی توجه ما را به خود جالب کرده است در ارزش صادراتی آن است.

که به طور نسبی می تواند تا دو برابر بیش از ارزش سایر انواع بادام باشد زیرا که بر اساس اطلاعات موجود قیمت سایر انواع بادام درختی که در بازارهای خارجی به طور معمول عرضه می شوند.

ثروتم را از دل بادام زمینی بیرون کشیدم

بادام زمینی سرکه نمکی

کشور چین در تولید بادام زمینی سرکه نمکی رتبه اول دنیا را به خود اختصاص داده است و با تولید حدود شانزده میلیون تن بادام زمینی سرکه نمکی در رتبه اول دنیا قرار دارد و شما برای مشاهده قیمت بادام زمینی سرکه نمکی می توانید به سایت ما مراجعه کنید.

لازم به ذکر است حجم تولید این کشور به اندازه ای زیاد است که به تنهایی بیش از مجموع تولید کشورهای دیگر است که در رتبه های دوم تا پنجم قرار گرفته اند.

برای همین است که به دلیل اشباع بازار مصرف داخل کشور چین، امکان صادرات بادام زمینی سرکه نمکی از چین به بسیاری از بازارهای منطقه ای در آسیای شرقی وجود دارد.

بسیاری از مردم این منطقه نیز تلاش می کنند نیاز خود به این ماده غذایی را از محصولات تولید چین تامین کنند و لازم به ذکر است که سایر کشورهای آسیایی نیز از وارد کنندگان بادام زمینی سرکه نمکی تولید چین هستند.

ثروتم را از دل بادام زمینی بیرون کشیدم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دنبال کنید @ اینستاگرام