از محصولی که فکرش را نمی کردم ثروتمند شدم

من همیشه کسب و کارهای متفاوتی داشتم و همیشه فکر می کردم اگر در حوزه فرش و روفرشی وارد شوم نمی توانم موفق شوم زیرا این حوزه را مخصوص تاجران و ثروتمندان می دانستم اما با ورود به این کار فهمیدم که اول باید وارد یک کسب و کار شد تا به ثروت زیاد رسید.

روفرشی دوشانل

روفرشیهای کشدار به دلیل استفاده از کش در قسمت پشتی این محصول از میزان محبوبیت بسیاری برخوردار می باشند طوریکه امروزه افراد زیادی به خریداری و استفاده از این محصول روی آورده و همواره از روفرشی دوشانل با طرحهایی متنوع و زیبا برای مزین کردن منازل استفاده می کنند.

شما می توانید با استفاده از روفرشی از مواردی که احتمالا موجب آلودگی و کثیفی سطح فرش می شوند جلوگیری نمایید چرا که روفرشی همچون ملافه عمل کرده و از ایجاد هرگونه کثیفی و سستی بر روی کار جلوگیری می کند.

برخی افراد از چسب برای جلوگیری از کثیف شدن ریشه ی فرش استفاده می کنند ولی شما می توانید با قرار دادن تمام فرش به خصوص ریشه های آن در داخل روفرشی از ایجاد کردن و آسیبهای احتمالی به فرش جلوگیری کنید.

از محصولی که فکرش را نمی کردم ثروتمند شدم

روفرشی کش دار

افرادی که بچه ی مدرسه ای و یا کوچک در منزل خود دارند می توانند بدون نگرانی از کثیف شدن روفرشی کش دار را بر روی فرشهای خود این محصول بی نظیر را قرار دهند و در صورت ریختن هر نوع خوراکی و وسیله روی آن می توانند با یک دستمال خیس رویه ی کار را تمیز نمایند.

این نوع روفرشیها به دلیل داشتن طرح و شکلی زیبا و متنوع در کشور ترکیه از طرفداران بسیاری برخوردار می باشد و هرکس متناسب با سلیقه ی خود از این نوع فرشها برای منزل خود استفاده می نماید. اگر به دنبال جنس ایرانی این محصول هستید باید بدانید که تولید این محصول در ایران بسیار هزینه بر بوده و می تواند شما را شوک کند.

برای همین تولیدیها به دلیل باصرفه نبودن و میزان هزینه ی زیادی که بر کار نهایی تحمیل می شود و خریدار بسیار کمی برای چنین محصولاتی با قیمتهای نجومی پیدا می شود از تولید چنین محصولی خودداری می کنند. روفرشیهای ایرانی در مقایسه با انواع رو فرشیهای ترک دارای طرحهای یک نواخت و اصولا کسل کننده ای می باشند و بسیار مورد توجه قرار نمی گیرند.

از محصولی که فکرش را نمی کردم ثروتمند شدم

روفرشی نیکزاد

بسیاری از افراد برای پنهان کردن عیبهای فرش منزلشان و دادن طرح و نقشی متنوع و خاص به دکوراسیون شان همواره سعی دارند از محصولات مرغوب و شناخته شده ای مانند روفرشی نیکزاد ترک در مشهد خریداری کرده و استفاده کنند چرا که مشهد جزو شهرهای پر تردد می باشد و از اقصی نقاط جهان برای زیارت مرقد امام رضا افراد زیادی به این شهر می آیند.

نمایندگیهای بسیاری در این شهر وجود دارد که به شما این امکان را می دهند تا متناسب با نیازتان محصول مورد نظر خود را با مناسبترین قیمت و بالاترین کیفیت تهیه کرده و مورد استفاده قرار دهید.

چنانچه قصد خرید محصولات خود به صورت حضوری دارید بهتر است با آگاهی تمام اقدام به خریداری و استفاده از این محصول نمایید و سعی داشته باشید تا محصولی درجه یک و فوق العاده برای استفاده انتخاب نمایید.

از محصولی که فکرش را نمی کردم ثروتمند شدم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دنبال کنید @ اینستاگرام