مواد پلاستیکی موجب پیشرفت و درآمد میلیاردی ام شد

پلاستیک جزو اصنافی است که کار کردن در این زمینه تنوع زیادی دارد و براحتی میشود کار در این زمینه را گسترش داد.من یک کارگاه تولید پلاستیکی و محصولات پلاستیکی دارم که تقریبا 5 سالی هست که این حرفه را ادامه میدهم و از درآمدم بسیار راضی هستم و تا به امروز حدودا برای 20 نفر مستقیم اشتغال زایی کرده ام. برای اینکه بیشتر با این محصولات آشنا شوید با من همراه باشید.

سطل رنگ

امروزه برای جا به جایی رنگ از سطل رنگ استفاده خواهند کرد که دارای سایز بندی مختلف مانند 10 لیتری خواهد بود این نوع از سطلها برای جا به جایی نیاز به دستگیره خواهد داشت تا اینکه بتوان به راحتی این محصول را بدون هیچ مشکلی جا به جا کرد. سطل های پلاستیکی به صورت درب دار پلمپ شده و به صورت درب دار ساده به بازار عرضه می شود. سطل های صنعتی با درب های پلمپ شده به دلیل محافظت بیشتر و بهداشتی بودنش خریداران بیشتری دارد. این سطل ها بیشتر در بسته بندی محصولات لبنی، رنگ ها، روغن و غیره استفاده می شود.
مواد پلاستیکی موجب پیشرفت و درآمد میلیاردی ام شد

سطل زباله

دون شک یکی از وسایل لازم و ضروری برای حفظ سلامتی و پاکیزه نگه داشتن محیط منزل و محیط زیست سطل زباله می باشد که امروزه کاربردهای فراوانی دارد و کارخانه های زیادی اقدام به تولید، پخش و عرضه انواع سطل زباله پلاستیکی با طرحهای زیبا و کاربردی در تمامی مکانها کرده اند. با استفاده از سطل های زباله با کیفیت و استاندارد می توان نسبت به مدیریت زباله های شهری اقدام کرده و شهری زیبا و بدون آلودگی ایجاد نمود. سطل های جمع آوری زباله انواع مختلفی دارند، که بر حسب نوع مصرف، کاربرد، جنس و اندازه در مراکز مختلف از آن ها استفاده می شود.

مواد پلاستیکی موجب پیشرفت و درآمد میلیاردی ام شد

سفره

طرز نشستن در جوامعی که از سفره به هنگام صرف غذا استفاده می‌کنند تفاوت‌هایی دارد، برای مثال ترک‌ها چهار زانو روی زمین می‌نشینند. به این طرز نشستن می‌توان بدون زحمت زیاد عادت کرد. ایرانی‌ها روی زمین، اما دو زانو روی پاشنه پا می‌نشینند. خرید سفره یکبار مصرف کیلویی یک خرید فوق العاده و به صرفه ای می باشد. این سفره ها باکیفیت و بسیار مرغوب هستند و از مواد اولیه ی بسیار خوب و درجه یکی تهیه و تولید شده اند.
مواد پلاستیکی موجب پیشرفت و درآمد میلیاردی ام شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دنبال کنید @ اینستاگرام