چطور ره صد ساله را یک شبه پیمودم

آشنایی من با دوستی که در کار و حرفه خود انسان موفقی بود، باعث شد تا بتوانم بسیاری از نکات موفقیت در کسب و کار را بدون آنکه خودم تجربه کنم به سادگی بیاموزم و درحوزه کاری عینک خیلی سریعتر از افراد تازه کار به موفقیت برسم. در ادامه به معرفی چند نوع از انواع عینک می پردازم.

عینک آفتابی زنانه

امروزه به دلیل افزایش قیمت عینک ها و سوءاستفاده افراد سودجو خرید عینک آفتابی فیک افزایش یافته است که استفاده از این عینک ها نه تنها از اشعه های مضر آفتاب جلوگیری نمی کند بلکه موجب آسیب رساندن به چشم افراد نیز می شود.

حتما قبل از خرید عینک های آفتابی از فروشنده بخواهید که توسط دستگاه های تشخیص اشعه یو وی تست جلوگیری از این اشعه را گرفته تا با اطمینان کامل از این عینک ها استفاده کنید. لازم به ذکراست افرادی که از عینک طبی استفاده می کنند نیز می توان با سفارش فریم مدنظر بر روی عینک طبی از عینک آفتابی نیز استفاده کنند به این صورت که آهن ربا قسمت جلوی عینک از فریم جدا شده و عینک آفتابی جایگزین عینک طبی  می شود.

چطور ره صد ساله را یک شبه پیمودم

عینک بچه گانه

بسیاری از کودکان از سنین پایین مجبور به استفاده از عینک هستند و با توجه به روحیه حساس آنها عینک بچه گانه برایشان طراحی و تولید شده و در تمام فروشگاه های عینک در حال خرید و فروش است. قیمت این عینکها بسته به جنس و کاربرد آنها بسیار متنوع و متفاوت است زیرا علاوه بر عینک طبی عینکهای بچه گانه آفتابی نیز برای محافظت از چشم کودکان شما طراحی و تولید شده است.

از آنجا که کودکان روحیه حساس و لطیفی دارند شاید برخی مواقع درک درستی از لزوم استفاده از عینک طبی را نداشته باشند پس در هنگام انتخاب و خرید عینک برای کودکان باید دقت بسیاری داشت و قبل از همه باید بتوان کودک را از دلایل استفاده از عینک آگاه کرد.

چطور ره صد ساله را یک شبه پیمودم

عینک دودی بچه گانه

اما خرید عینک بچه گانه تنها برای عینکهای طبی نیست بلکه بسیاری از بچه ها علاقه زیادی به عینک دودی بچه گانه دارند و این عینکها چشمان آنها را از هر نوع آسیبی در برابر نور مستقیم خورشید محفوظ نگاه می دارد. در هنگام خرید عینک بچه گانه حتما دقت داشته باشید که تنها زیبایی ظاهری مهم نیست بلکه فاکتورهایی مانند استقامت، وزن عینک، جنس فریم و از همه مهم تر داشتن دیدی عالی بسیار مهم تر از ظاهر عینک است.

متنوع ترین طیف رنگی را در بین فریمهای گوناگون آنهایی دارند که مختص عینک بچه ها هستند و برای آنها طراحی شده اند همین موضوع باعث می شود تا کودکان در برابر استفاده از عینک به طور مداوم مخالفتی نداشته باشند و برایشان جذابیت دارد.

چطور ره صد ساله را یک شبه پیمودم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دنبال کنید @ اینستاگرام