کلید میلیونر شدنم را در تولید بیسکویت یافتم

کلید اصلی در میلیونر شدن بنده تنها آشنا شدن با دنیای بزرگ تجارت و انتخاب محصول بیسکویت برای فعالیتم بود که این مسیر مستقیم به ثروتمند شدن ختم شد.

بیسکویت پذیرایی

البته باید گفت که بیسکویت پذیرایی هم به این ترتیب پخته نمی شود ونحوه پخت هر کدام از آنها متفاوت است از این رو مثلا برخی از آنها سرخ می شوند و برخی دیگر از آنها مثل بیسکویتهای ایتالیایی خمیر آنها پخته می شود و خنک شده و برشته می شود و برای مجدد حرارت بالا به آن می دهیم تا خشک و ترد شود.

استفاده از مغزهای بیسکویتها و استفاده از تخم مرغها از قرون وسطی رایج شد و قیمت بیسکویتهای پذیرایی ستاک را در حد معقولی قرار داده شده است و اینم موصوع را پیشنهادی برای استفاده قرار  و این فرایند به ترد تر شدن این بیسکویتها منجر می شود و به این ترتیب در قرون ۱۸ و ۱۹ بعد از آنکه بهترین پختها روی آنها آزمایش و بررسی به عمل آمد از بیسکویتهای یخچالی رونمایی شد و برای مدتی از این بیسکویتها در فضاهای عمومی و کافه ها بکار گرفته می شود.

در قرن ۱۹ با استفاده از فرایندهای بی کربنات سدیم یا جوش شیرین در تولید کلوچه سنتی و بیسکویتها مورد بررسی و استفاده قرار گرفت و در کارخانه های پخت این محصول بکار گرفته شد.

کلید میلیونر شدنم را در تولید بیسکویت یافتم

بیسکویت

همچنین بیسکویت حاوی مقدار بالایی پروتئین می باشد که برای ورزشکاران نیز مناسب است افرادی که دوست دارند در مدت زمان کوتاهی در هنگام ورزش بدنسازی عضله سازی نمایند، می توانند بیسکویت ترد نمکی را در میان وعده های خود استفاده کنند.

وجود آرد گندم فراوان در این بیسکویت باعث می‌ شود تا این خوراکی فیبر فراوانی داشته باشد و مصرف آن اشتهای کاذب را از بین ببرد و موجب پیشگیری از بیماریهای سیستم گوارشی شود، این خوراکی به تحریک روده ها کمک نموده و سبب پیشگیری از بیماریهای نظیر یبوست و بواسیر می شود.

با توجه به اینکه امروزه بیشتر تنقلات موجود در بازار ناسالم هستند خریداران می توانند برای خرید محصولی سالم، بیسکویت ترد را انتخاب کنند این خوراکی خوشمزه از سالم ترین بیسکویتها می باشد که هیچگونه مواد افزودنی و نگهدارنده ندارد و بافت آن بسیار لذیذ تر از دیگر بیسکویتهای موجود در بازار است که خریداران می توانند از لحاظ سالم بودن این بیسکویت اطمینان داشته باشند و آن را هم برای خود و هم برای کودکان استفاده کنند، این نوع بیسکویت در رشد کودکان تاثیر زیادی می‌ گذارد و سبب افزایش رشد آنها می گردد.

کلید میلیونر شدنم را در تولید بیسکویت یافتم

بیسکویت بادامی

از نمونه خوراکی هایی که می توان برای افزایش انرژی از آن استفاده کرد، بیسکویت بادامی است که این بیسکویت از خوراکی های مرغوب و فاقد مواد نگهدارنده بوده که در دسته محصولات سالم جای گرفته و فروش بالایی دارد.

بیسکویت کرم دار شکلاتی که حاوی کرم شکلاتی درون خود است برای ورزشکاران، کودکان و نوجوانانی که در سنین رشد هستند از خوراکی های مناسب می باشد. به این خاطر که انرژی بالایی دارد و موجب افزایش انرژی در این افراد می‌ گردد.

با توجه به اینکه اکثر کودکان لایه میانی این بیسکویت ها  را دوست دارند می‌ توان از این خوراکی به عنوان یک نوع میان وعده با ارزش غذایی بالا برای کودکان استفاده نمود که کودکان با خوردن لایه میانی این محصول می‌ توانند کالری مورد نیاز بدن خود را دریافت نمایند و از طریق خوردن میان وعده ای مثل بیسکویت کرم دار شکلاتی، انواع ویتامین های مختلف از جمله ویتامین ب را در بدن تامین کنند.

کلید میلیونر شدنم را در تولید بیسکویت یافتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دنبال کنید @ اینستاگرام