ما ایرانی ها همه شایسته پیشرفت هستیم

کار کردن در حوضه قهوه یکی ار مسیر های شغلی است که میتواند سود های خوبی داشته باشد شما با شرایط کشورتان ایران  میتوانید پیشرفت خوبی داشته باشید در حالی که همه ناامید از پیشرفت هستند. وارد حوضه های دیگر قهوه مثل کار کردن در حوضه قهوه فوری و یا اسپرسو شوید.

قهوه فوری

در واقع کافئین نوعی  محرک  ضد درد است که می تواند به مثال یک مسکن قوی در بدن عمل کند. از دیگر فواید قهوه فوری  می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1.کاهش خطر ابتلا به آلزایمر در افراد مستعد

2.افزایش متابولیسم بدن و چربی سوزی که منجر به لاغری می شود.

3.جلوگیری از افسردگی و افزایش سطح انرژی افراد

4.مصرف روزانه قهوه می تواند سبب تقویت سیستم گوارشی و از بین رفتن سنگ های کلیه و کیسه صفرا شود.

خرید و فروش قهوه فوری عمده از آن جایی که قهوه های فوری نسبت به دانه های قهوه  تازه در مواردی برتری دارند؛ امروزه خرید و فروش این محصولات به صورت عمده ای بسیار رایج و متداول شده است.

ما ایرانی ها همه شایسته پیشرفت هستیم

قهوه اسپرسو

اگر شما صاحب کافی شاپ و رستوران هستید تا به حال برای شما این سوال پیش آمده است که چه نوع اسپرسویی بهترین است؟ انتخاب بهترین نوع قهوه اسپرسو به موارد متعددی بستگی دارد. قهوه اسپرسو قهوه ایست که با فشار زیاد عصاره گیری شده و به مقدار کم سرو می شود. پس باید هنگام عصاره گیری بهترین عطر و طعم خودش را در زمان زیر 30 ثانیه به فنجان قهوه بدهد. در حال حاضر صادرات قهوه دومین تجارت بزرگ در دنیا می باشد زیرا از آن به عنوان یک محصول استراتژیک نیز یاد می کنند که پس از بنزین یکی از پر مصرف ترین محصولات در میان کالاهای تولیدی می باشد.

ما ایرانی ها همه شایسته پیشرفت هستیم

قهوه اسپرسو تلخ

ایتالیایی ها روی قهوه خود حساسیت بالایی دارند و نوشیدن آن را بسیار مهم تلقی می کنند. به گفته «دی پیترو»، کافی شاپ های کنونی تصور می کنند اگر از وسایل محلی برای آسیاب کردن و بو دادن قهوه اسپرسو تلخ  استفاده کنند، نوشیدنی ای که تهیه می کنند نیز به همان اندازه خوب خواهد شد. اما این فقط بخشی از ماجراست. اگر قهوه به روش درست تهیه نشود، خیلی سریع حالتی از ماندگی به خود گرفته و طعمش تغییر می کند. بنابراین، برخلاف باور غلط بسیاری از آدم ها که تصور می کنند قهوه باید تلخ باشد، باید بدانید که این نوشیدنی باید طعم خوب داشته باشد.

ما ایرانی ها همه شایسته پیشرفت هستیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دنبال کنید @ اینستاگرام