رئیس رگولاتوری تغییر کرد

رئیس رگولاتوری تغییر کرد

وزیر ارتباطات با صدور احکامی معاون وزیر و رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، مشاور وزیر و مجری طرح توسعه فیبر نوری منازل و کسب وکارها و عضو هیأت مدیره شرکت ملی را پست را منصوب کرد.

موبنا – به گزارش موبنا به نقل از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، با حکم عیسی زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، سید محمدامین آقامیری به عنوان معاون وزیر و رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، صادق عباسی شاهکوه به عنوان مشاور وزیر و مجری طرح توسعه فیبر نوری منازل و کسب و کارها و مهدی چمن زاد به سمت عضو هیأت مدیره شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران منصوب شدند.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ضمن تقدیر و تشکر از صادق عباسی شاهکوه، طی حکمی دکتر سید محمدامین آقامیری را به سمت «معاون وزیر و رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی» منصوب کرد.

آقامیری دارای مدرک دکتری مدیریت، کارشناسی ارشد مدیریت MBA و کارشناسی مهندسی برق هر سه از دانشگاه صنعتی شریف است. وی پیش از این معاون فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات بود. آقامیری بیش از ۱۵ سال سابقه فعالیت در بخش خصوصی و شرکتهای فناور و دانش بنیان و راهبری تولید و توسعه محصولات فناورانه را در کارنامه خود دارد.

همچنین در حکم دیگری دکتر صادق عباسی شاهکوه به عنوان «مشاور وزیر و مجری طرح توسعه فیبرنوری منازل و کسب و کارها» منصوب شد.

صادق عباسی شاهکوه دارای مدرک دکتری مهندسی مخابرات از دانشگاه بریستول انگلستان و کارشناسی ارشد مهندسی مخابرات از دانشگاه صنعتی شریف است. وی پیش از این «معاون وزیر و رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی» بود. «مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت»، «معاون بررسی‌های فنی و صدور پروانه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی»، «معاون فنی و امور بین الملل سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی»، «رئیس دانشکده علمی کاربردی پست و مخابرات» و «رئیس پژوهشکده فناوری ارتباطات» از جمله مهمترین سوابق و مسئولیت‌های وی در بیش از ۲۸ سال فعالیت در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات است.

همچنین وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ضمن تقدیر و تشکر از خانم مرادی، طی حکمی مهدی چمن زاد را به سمت «عضو هیأت مدیره شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران» منصوب کرد.

مهدی چمن زاد دارای مدرک فوق لیسانس مدیریت سیستم‌ها و بهره وری از دانشگاه صنعتی امیرکبیر است. وی دارای سوابق متعدد مدیریتی از قبیل «عضو هیأت مدیره و معاون سازمان منطقه آزاد کیش»، «مدیرعامل و عضو هیأت مدیره شرکت تدبیر مشاور طرح»، «مدیرعامل و عضو هیأت مدیره بندر و فرودگاه کیش»، «مدیرعامل و نایب رئیس هیأت مدیره شرکت استیل آذین ایرانیان» و «مدیرعامل مؤسسه توسعه کارآفرینی حکمت» است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دنبال کنید @ اینستاگرام