جدیدترین مدل گُل در برزیل! (+عکس)

جدیدترین مدل گُل در برزیل! (+عکس)

جدیدترین نسخه گل که یکی از باسابقه ترین محصولات خارجی فولکس واگن(تولید و طراحی خارج از آلمان) نیز محسوب می شود، خودرویی است که با نام کامل فولکس واگن گل لست ادیشن شناسایی می شود.

موبنا فولکس واگن گل خودرویی است که با الهام از گلف افسانه ای توسط کارخانه فولکس واگن برزیل با طراحی متفاوت و البته بسیار ضعیف تر از گلف تولید شد. این خودرو از سال 1980 تا کنون روی خط تولید قرار دارد و بازار هدف آن کشورهای آمریکای جنوبی مانند برزیل، آرژانتین و … است.

گل سابقه حضور در بازار روسیه و چین را نیز با نام فولگس واگن پوینتر دارد.

فولکس واگن گل طی سال های 1384 تا 1389 توسط گروه خودروسازان بم از زیرمجموعه های کرمان موتور در ایران مونتاژ و عرضه شد.

فولکس گل که در بازار ایران نیز عرضه شد

جدیدترین مدل گُل در برزیل! (+عکس)

جدیدترین نسخه گل که یکی از باسابقه ترین محصولات خارجی فولکس واگن(تولید و طراحی خارج از آلمان) نیز محسوب می شود، خودرویی است که با نام کامل فولکس واگن گل لست ادیشن شناسایی می شود. این خودرو در سال 2022به مناسب 42 سال حضور در خط تولید عرضه شد و تولید آن محدود  به 1000 دستگاه است. البته واحد فولکس واگن برزیل از تصمیم خود برای ارائه مدل 2023 نیز خبر داده است.

فولکس واگن گل لست ادیشن

در بخش پیشرانه تریم پایه از تپنده 1 لیتری 3 سیلندر در هماهنگی با جعبه دنده 5 سرعته دستی استفاده شده که حدود 85 اسب بخار خروجی دارد.

رینگ های 14 اینچی آلومینیومی(15 اینچی آپشن)، نمایشگر 6.5 اینچی تنظیمات سیستم سرگرمی(آپشن)، کمربند 3 نقطه ای، ایزوفیکس، برف پاک کن شیشه عقب، فرمان هیدرولیک، 2 ایربگ و… از امکانات گل هستند.

بدون نمایشگر

فولکس گل لست ادیشن برزیل

با نمایشگر 6.5 اینچی آپشن

فولکس گل لست ادیشن برزیل

 منبع: عصرایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دنبال کنید @ اینستاگرام