شورولت سیلورادو: وقتی وانت زیبا و قدرتمند باشد! (+عکس)

شورولت سیلورادو: وقتی وانت زیبا و قدرتمند باشد! (+عکس)

از منظر طراحی، سیلورادو براساس آخرین تغییرات زبان طراحی برند شورولت در کلاس وانت شکل گرفته که حاصل کار نیز بسیار جذاب و پرطرفدار است...

موبنا – بدون شک یکی از زیباترین و بهترین وانت های جهان که تا کنون معرفی شده اند، سیلورادو EV مدل 2024 است. اکنون تصاویر مربوط به دو تریم از سیلورادو ای وی در رسانه ها منتشر شده که یکی نمونه پرچمدار با نام آر اس تی و دیگر نسخه ویژه کار با نام دبلیو تی است.

شورلت سیلورادو ای وی تریم آر اس تی از پیشرانه تمام الکتریکی با مجموع خروجی 754 اسب بخار و گشتاور 1064  نیوتن متر استفاده می کند. با این شرایط، وانت الکتریکی شورولت طی 4.5 ثانیه از حالت توقف به سرعت 96 کیلومتر برساعت می رسد.

این در شرایطی است که شورولت قبلا میزان خروجی پیشرانه تریم پرچمدار را 664 اسب بخار اعلام کرده بود.

تریم دبلیو تی از پیشرانه الکتریکی با مجموع خروجی 510 اسب بخار و گشتاور 834 نیوتن متر استفاده می کند.

از منظر طراحی، سیلورادو براساس آخرین تغییرات زبان طراحی برند شورولت در کلاس وانت شکل گرفته که حاصل کار نیز بسیار جذاب و پرطرفدار است.

کابین و جزئیات آن میزبان مواد اولیه باکیفیت و فناورانه های روز هستند. همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید و براساس اطلاعات قبلی در تریم آر اس تی یک نمونه لمسی 17 اینچی ویژه تنظیمات سیستم سرگرمی و نمونه 11 اینچی ویژه نمایش اطلاعات کیلومتر در نظر گرفته شده است. همچنین نمایشگر هداپ نیز با پوشش 14 اینچی پیش روی راننده قرار دارد.

در تریم دبلیو تی نیز از دو نمایشگر دیجیتال استفاده شده که نمونه 8 اینچی ویژه اطلاعات کیلومتر و 11 اینچی برای نمایشگر اصلی سیستم سرگرمی در نظر گرفته شده است.

شورولت سیلورادو تریم آر اس تی

شورولت سیلورادو تریم دبیلو تی

 

تغییر حالت کاربردی درب قسمت بار 

 

 منبع: عصرایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دنبال کنید @ اینستاگرام