گاوصندوق دیجیتال خانگی نسوز با امنیت بالا

گاوصندوق دیجیتال خانگی نسوز با امنیت بالا

تولیدکنندگان قیمت گاوصندوق دیجیتال را براساس عوامل مختلف تعیین می کنند که این عوامل از نظر آنها متفاوت است.

در کشور هند حیوان گاو بسیار مقدس می باشد و وجود آن را در زندگی، لطف خداوند و افزایش رزق و روزی می دانستند و چون از نظر افراد قدیمی صندوق هم یک وسیله ارزشمند و مقدس بود نام این دو را در کنار هم قرار دادند به همین دلیل به آن گاوصندوق می گویند.

یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین این محصول نوع خانگی آن است که وزن و ابعاد این گاوصندوق نسبت به سایر گاوصندوقها که در مکانهای بزرگتر قرار می گیرند، سبکتر و کوچکتر می باشند و برای قفل آن بیشتر  سیستم قفل اثر انگشت و لمسی استفاده می کنند.

همانطور که م یدانید قیمت گاوصندوق دیجیتال به عوامل متعددی بستگی دارد این حقیقت دارد که گاوصندوقها دارای امنیت بالایی هستند اما وقتی از نوع خانگی آن استفاده می کنید بهتر است آن را با یک پوشش خاصی بپوشانید تا نظر دیگران را به خود جلب نکند.

روشهای مختلفی برای ایمن سازی گاوصندوق در منزل وجود دارد که یکی از این روشها اتصالی به زمین است که یک مورد اتصال با پیچ و مهره می باشد که با باز نمودن آن می توان آن را جابجا نمود اما روش دیگر اتصال با بتن است که زیر گاوصندوق مقداری بتن می ریزند، با اینکار صندوق به طور همیشگی ثابت می ماند و نمی توانید آن را به راحتی جابجا کنید.

 

گاوصندوق دیجیتال خانگی

یکی از بهترین وسیله برای حفظ و نگهداری تمامی اجناس خانگی مانند طلا و جواهر گاوصندوق از نوع دیجیتال بوده تا شما با سپردن تمامی وسایل مهم و ضروری به درون آن، با خیال راحت خانه را ترک و به مسافرت یا محل کار خود بروید.

مدلهای گوناگون گاو صندوقها امروزه باعث جذب مشتریان بسیار زیادی شده زیرا ظاهری شیک و استفاده از امنیت بسیار بالا در زمان ساخت آن اکثر مردم را مجذوب خود نموده و از آن برای کارهای گوناگون خریداری می کنند.

گاو صندوقها از یک بدنه آهنی مستطیلی شکل تشکیل شده و فولاد به کار رفته ضخامت زیادی داشته تا با اره برقی هم به آسانی قابل باز کردن نباشد و همین امر موجب شده اگر در آتش یا ضربات شدید قرار گیرد به هیچ عنوان صدمه ایی آن چنانی نخوره و نمی سوزد.

گاوصندوق دیجیتال خانگی نسوز با امنیت بالا

باید به این نکته اشاره کنیم که گاوصندوق دیجیتال خانگی به نسبت گاوصندوقهای اداری سایز کوچکتری دارند.

بانکها برای نگهداری امانات مردم مانند پول، چک، سند و غیره از گاو صندوقهای فوق سنگنین و بسیار بزرگ استفاده می کنند که از امنیت بسیار بالا بر خوردار است با این حال چندین دوربین در زوایای مختلف جهت چک دائمی گاو صندوق کار گذاشته تا در نبود کارمندان اموال مردم به غارت نرود، این نوع محصول از نوع دیجیتالی بوده که از طریق یک سیستم هوشمند به آن وصل و رمز آن دائم در حال تغییر است که فقط به دستور رئیس بانک قابل باز و بسته شدن بوده و از یک حسگر اثر انگشتی برای معاونین نیز در آن استفاده نموده اند.

 

گاوصندوق دیجیتال تهران

اگر کمی اطلاعات در رابطه با لوازم دیجیتالی داشته باشید با شنیدن اسم گاوصندوق دیجیتال تهران متوجه می شوید که برای راحتی انسانها به صورت پیشرفته تولید شده است.

دیجیتال که وقتی بر روی لوازم تعبیه می شود باعث می شود که شما به صورت راحت تر و استفاده کمتر از دست از آن استفاده کنید وقتی به شما می‌گوییم گاو صندوقهای دیجیتالی فکر می کنید که فقط یک نوع گاو صندوق دیجیتالی وجود دارد اما باید به شما بگوییم که گاوصندوقهای دیجیتالی با ورق آهن هم انواع مختلفی دارد که هرکدام کارایی و عملکرد متفاوتی را دارند.

گاوصندوق دیجیتال خانگی نسوز با امنیت بالا

شایان به ذکر می باشد که امروزه فروش گاوصندوق دیجیتال به صورت آنلاین انجام می شود.

شما می‌توانید آن را طبق محلی که می خواهید آن را قرار دهید و نیازی که دارید و آپشنهایی که لازم برای شما وجود داشته باشد آن را انتخاب کنید و از آن استفاده کنید مهمترین، جدیدترین و محکم ترین گاوصندوقها متعلق به گاوصندوقهای دیجیتالی می باشد که بسیار هم می‌تواند برای افراد کارساز باشد.

شما فرض کنید که می خواهند گاوصندوق را باز کنند و اموال را از داخل آن در بیاورند در این صورت چند رمز را در آن وارد می کنند تا بتوانند به رمز مورد نیاز و ضروری صندوق برسند وقتی که گاوصندوق شما دیجیتالی باشد با زدن چند بار رمز و اشتباه زدن آن دیگر قفل می شود و به هیچ عنوان باز نمی شود و در این صورت سارقین نمی‌توانند کاری بکنند چون با زدن اشتباه رمز، گاوصندوق به کلی قفل می شود و باز نمی شود به همین دلیل است که می گویند گاوصندوق از نوع دیجیتالی پیشرفته تر می باشد و باعث امنیت تمام مدارک، اسناد و اموال شما می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دنبال کنید @ اینستاگرام