مراکز فروش مربا خانگی در ایران

مراکز فروش مربا خانگی در ایران

از لحاظ فرایند ساخت تا حدود نسبتا زیادی انواع مرباها طرز تهیه یکسانی دارند و می توان گفت که بعضی تفاوتهای جزئی در آنها به دلیل شرایط خاص و ‌منحصر به فرد میوه آن است به طور مثال در مورد مربای هویج باید به مرحله رنده کردن هویجها دقت شود که بتوان مربای نرم تر و ‌خوشمزه تری به دست آورد اما در مورد مربای انجیر در شروع پخت باید سوراخهایی در سطح آنها به‌ وجود آوریم تا شیره به درون بافت آن نفوذ کند و انجیر خشک چروکیده نشود.

برای مشاهده نمونه های بیشتر می توانید به سایت آراد برندینگ مراجعه کنید.

یکی دیگر از مواردی که ‌در تعیین قیمت مربا تاثیر می گذارد شرایط تهیه آن است زیرا به‌ طور کلی مربای خانگی قیمت پایین تر و به صرفه تری دارد علاوه بر اینها نوع بسته بندی را هم می توان عامل تاثیر گذاری در قیمتهای مختلف انواع مربا به حساب آورد.

همانند بسیاری دیگر از محصولات خوراکی و ‌غیر خوراکی دیگر، خرید انواع مربا خانگی با شکر قهوه ای هم به صورت حضوری و هم غیر حضوری میسر است.

مربا خانگی

از تمام میوه ها با رعایت شرایط مناسب می توان مربا خانگی تهیه کرد روش و فرایند تهیه این محصولات به صورت خانگی بسیار ساده است و‌ نیاز به فراهم کردن وسایل و مواد زیادی نمی باشد که در این مورد ما به بررسی طرز تهیه چند مورد از محبوب ترین مرباهای خانگی می ‌پردازیم.

از لحاظ‌ میزان فروش و‌ مصرف بدون تردید مربای هویج نارنجی بیشترین طرفدار را دارد که علت آن می تواند این باشد که راحت آماده ‌می شود و فرایند پاک کردن و قطعه قطعه کردن آن نسبت به دیگر میوه ها به سادگی صورت می‌ گیرد علاوه بر این هویج را می توان در تمام فصول مختلف سال تهیه کرد و نگهداری راحتی نیز دارد.

مراکز فروش مربا خانگی در ایران

باید به این نکته اشاره کنیم که فروش مربا خانگی به صورت آنلاین نیز انجام می شود.

البته اگر بخواهیم مربای هویج با کیفیت و مرغوبی را به صورت خانگی تهیه کنیم و از لحاظ طعم و‌ مزه نیز در شرایط خوبی باشد باید در فصلی که برداشت اصلی آن است اقدام به مربا گیری بکنیم زیرا در این مورد می توان هویج با کیفیت و تازه را به دست آورد که در نتیجه مربای با کیفیتی هم از آن‌ تولید می شود.

برای تهیه مربای هویج باید ابتدا هویجها را با رنده مناسب به صورت رنده شده در آوریم نکته قابل توجه در این مرحله آن ‌است که هر چقدر هویج را ریز تر رنده کنیم مربای نرم تر و خوشمزه تری به دست می آید اما اگر قصد دارید تکه های مربا را زیر زبان خود احساس کنید اندازه آن درشت تر باشد بهتر است.

 

مربا آلبالو خانگی

بسیاری از افراد برای این که بتوانند محصولات و میوه های خودشان را به صورت ارگانیک و طبیعی تهیه کنند مربا آلبالو و یا مربای هویج را به روشهای خانگی تهیه می کنند که قصد داریم در ادامه مطلب با روش تهیه آن بیشتر آشنا شویم.

ابتدا برای دست کردن این مربا احتیاج هست میوه آلبالو را به میزان لازم تهیه کنید و هسته آن را به وسیله هسته گیر جدا کنید سپس آن را در یک قابلمه بزرگ به صورت لایه لایه همراه با شکر بریزید و اجازه دهید به مدت چند ساعت بماند و کمی آب بی اندازد سپس این مواد را در روی شعله متوسط قرار می دهید تا به حال جوش در بیاید و روی آن به صورتی که کف کند در بیاید سپس با استفاده از یک قاشق کفهای آن را جدا می کنیم تا مربای ما به صورت شفاف تری آماده شود.

مراکز فروش مربا خانگی در ایران

بهتر است بدانید که مربا آلبالو خانگی را به مدت 30 الی 45 دقیقه روی حرارت قرار داد تا کیفیت نهایی به صورت مطلوبی در بیاد لذا زمانی که مربا غلظت و قوام کافی را پیدا کرد زیر شعله را خاموش کرده و به آن چند قطره آب بیمو تازه اضافه می کنیم.

بعد از این که مربا کاملا خنک شد آن را در ظروف شیشه ای تمیز ریخته و درب آن را به خوبی ببندید تا از ورد میکروب جلو گیری شود لذا این محصول را باید در جایی خنک و یا در یخچال قرار دهید تا میزان ماندگاری آن افزایش پیدا کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دنبال کنید @ اینستاگرام