10 سالگی یکی از پرطرفدارترین شاسی بلندهای جهان (+عکس)
آئودی آر اس کیو3 نسخه سالگرد؛

10 سالگی یکی از پرطرفدارترین شاسی بلندهای جهان (+عکس)

جزئیات دیگر بدنه مانند بافت جلوپنجره و لوگوی برند، اسپویلر، قاب آینه ها و دیفیوزر همگی به رنگ مشکی هستند. جالب آنکه از آئودی آر اس کیو3 تنها 555 دستگاه تولید خواهد شد تا برچسب تولید محدود را نیز همراه داشته باشد.

موبنا – یک دهه از معرفی آئودی آر اس کیو3 گذشته است و این رویدادی مهم در صنعت بین المللی خودرو محسوب می شود زیرا در رابطه با یکی از جذاب ترین و قدرتمندترین محصولات استاندارد آن صحبت می کنیم.

این شاسی بلند خوش ساخت اولین بار در سال 2013 روی صحنه ظاهر شد و میلیون ها هوادار را جذب خود کرد. اکنون آئودی نسخه ویژه دهمین سالگرد تولید خودروی مذکور را معرفی کرده که آر اس کیو3 نسخه 10 سالگی نام دارد.

دلبر آلمانی در رنگ مشکی کامل و با رینگ های آلومینیومی پره دوقلو 21 اینچی ارائه شده است. لاستیک های 35/225 نیز این مجموعه را کامل می کنند.

جزئیات دیگر بدنه مانند بافت جلوپنجره و لوگوی برند، اسپویلر، قاب آینه ها و دیفیوزر همگی به رنگ مشکی هستند. جالب آنکه از این نسخه خاص تنها 555 دستگاه تولید خواهد شد تا برچسب تولید محدود را نیز همراه داشته باشد.

برای پیشرانه تغییر خاصی در مقایسه با نسخه استاندارد در نظر گرفته نشده است. اینجا از تپنده 4 سیلندر 2.5 لیتری توربوشارژ با 395 اسب بخار خروجی استفاده شده که با جعبه دنده 7 سرعته اس ترونیک هماهنگ شده است. سامانه تمام چرخ محرک نیز در وضعیت فعال قرار دارد.

در سیستم ترمز از ساختار کربن سرامیک استفاده شده و در مقایسه با نسخه استاندارد بروزرسانی داشته است. کالیپرهای قرمز رنگ نیز به خوبی میان رینگ های این منظره تیره دیده می شوند. البته مشتریان می توانند کالیپر آبی رنگ را نیز با توجه به سلیقه خود سفارش دهند.

آئودی آر اس کیو3 طی 4.5 ثانیه از حالت توقف به سرعت 96 کیلومتر برساعت می رسد و بیشینه سرعت نیز بطور الکترونیکی روی 250 کیلومتر برساعت محدود شده است. البته امکان تغییرات نرم افزاری برای دستیابی به بیشینه 280 کیلومتر برساعت نیز در نظر گرفته شده است.

آئودی آر اس کیو3 نسخه 10 سالگی از اواخر اکتبر برای آلمان قابل سفارش خواهد شد که در مقایسه با نسخه استاندارد حدود 6 هزار یورو گران تر است. این شاسی بلند روانه بازار آمریکا نمی شود.

آئودی آر اس کیو3 نسخه 10 سالگی

 

 منبع: عصرایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دنبال کنید @ اینستاگرام