فروش خامه قنادی با چه شرایطی انجام می شود؟

فروش خامه قنادی با چه شرایطی انجام می شود؟

طعمها و مزه های مختلفی در طول زندگی در خاطر ما می ماند، یکی از آنها طعم خوشمزه خامه قنادی با رنگ خوراکی است که به طرز ماهرانه و استادانه ای و به صورت کاملا تزیینی دور کیکها و دسرها دور کشی شده است که هم جلوه زیبایی دارد و هم بسبار خوشمزه می باشد.

همه ما کم و بیش با انواع شیرینیها آشنایی داریم، شیرینی خامه ای یا شیرینی نخودچی که در قنادیها موجود می باشد و کیفیت بسیار خوب و مزه خوشمزه ای دارد محبوب بسیاری از مردم است، کیکهای خامه ای به گونه های رنگی و سفید بسیار جلب توجه می کنند و از این نظر بازار بسیار پر رونقی دارند.

برای مشاهده نمونه های بیشتر می توانید به سایت آراد برندینگ مراجعه کنید.

از موارد بسیار مهمی که در تولید شیرینیهای خامه ای باید حتما مد نظر قرار گیرد، خامه به کار رفته در آن می باشد که تا حد بسیار زیادی در مزه و کیفیت کیک و شیرینی موثر است، خامه های موجود در قنادی با خامه های معمولی موجود در مغازه های بسیار متفاوت است، به خامه قنادی خامه فرم گرفته نیز گفته می شود که شما می توانید هم در محل کار و هم در خانه آن را بسازید و یا به صورت آماده آن را خریداری کنید.

برندها و شرکتهای زیادی در زمینه تولید خامه های قنادی مشغول به فعالیت می باشند، شما می توانید این خامه ها را در بسته بندیهای یک کیلو تا پنج کیلویی تهیه کنید، از این خامه ها که مزه شیرینی هم دارند می توان در تزیین مواد غذایی و خوراکی و بیشتر در کیکها بهره برد، همچنین می توان با استفاده از وسایلی مانند ماسوره و قیف به صورت طرحبندی و با سلیقه، شکلهای گوناگونی را در روی کیکها به وجود آورد و آنها را تزیین کرد.

خرید خامه قنادی

کارخانه تولید کننده خامه قنادی آن را بصورت پودر خامه و خامه قنادی تولید و به بازار عرضه می کنند.

برای خرید خامه قنادی و پودر ژلاتین می توانید به فروشگاه های بزرگ مواد غذایی جذاب، لوازم فروش قنادی و یا شیرینی سراها مراجعه و براحتی آن را خریداری کنید.

در هنگام خرید خامه قنادی حتما به میزان درصد چربی آن، وزن، پاستوریزه و تاریخ تولید و انقضا توجه نمایید از خرید خامه قنادی با درصد چربی پایین اجتناب کنید چرا که در هنگام مصرف با مشکل مواجه می شوید.

فروش خامه قنادی با چه شرایطی انجام می شود؟

باید به این نکته اشاره کنیم که فروش خامه قنادی در سراسر کشور به صورت اینترنتی انجام پذیر می باشد.

مراحل پاستوریزه کردن شیر برای تولید خامه قنادی به روشهای زیر عمدتا صورت می گیرد:

در مرحله پاستوریزه کردن کند شیر به مدت زمان 30 دقیقه با دمای 60 درجه سانتی گراد حرارت داده می شود.

در مرحله پاستوریزه کردن تند شیر به مدت 12 تا 40 ثانیه با دمای 72 تا 75 درجه سانتی گراد حرارت داده می شود.

حال پس از مراحل پاستوریزاسیون شیر نوبت به مرحله جداسازی چربی از شیر به منظور تولید خامه می باشد کمترین میزان در صد چربی در شیر معمولا 0.5% برای شیر کم چرب و حدود 3% برای شیرهای معمولی می باشد.

 

خامه قنادی رنگی

شکل ظاهری که در تولید کیکها و شیرینیهای قنادی به کار می رود، مهمترین عامل برای فروش این محصول است، خامه های قنادی رنگی می تواند بیش از پیش به شکل ظاهری و زیبایی محصول کمک کند و عامل بسیار خوبی در فروش محصول گردد.

اولین و اصلی ترین موردی که در کیفیت و ساخت خامه قنادی باید مد نظر قرار گیرد این است که خامه نباید تحت عوامل مختلف شل شود و خاصیت خود را از دست بدهد، به همین دلیل بهتر است در تولید خامه قنادی از خامه پر چرب استفاده گردد، معمولا در تولید خامه قنادی از خامه سی درصد استفاده می کنند که بهترین مدل برای تولید خامه قنادی می باشد، نکته دیگر در تولید خامه قنادی این است که ظرفی که در آن خامه را فرم می دهید باید از جنس ظروف شیشه ای و یا فلزی و یا چینی باشد و همچنین دمای بالایی نداشته و کاملا سرد باشد، به این دلیل که اگر ظرف گرم باشد به هیچ عنوان خامه شکل نخواهد گرفت.

فروش خامه قنادی با چه شرایطی انجام می شود؟

برای فرم دادن خامه سعی شود که به همان اندازه که نیاز هست خامه قنادی رنگی فرم داده شود و از زیاد آن جلوگیری گردد، بهترین زمانی که می توان خامه را فرم داد زمانی هست که خامه را از فریزر خارج می کنید، در این زمان اطراف ظرف شروع به آب انداختن می کند که این زمان بهترین و مناسب ترین زمان برای فرم دهی خامه می باشد، خامه که کمی نرم شد به حالت خمیری در می آید، در این زمان آن را درون ظرف دیگری که خصوصیات آن را گفتیم بریزید و شروع به هم زدن کنید، بهتر است که این کار با همزن برقی صورت گیرد، اول به مدت یکی دو دقیقه با دور کند و سپس تا مدت زمان ده دقیقه دور متوسط قرار دهید و

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دنبال کنید @ اینستاگرام