طراحی دستگیره کابینت چوبی با جدید ترین متولوژی

به عنوان مثال می توان گفت: اگر کابینت های شما طرح افقی یا عمودی دارد شما می توانید از دستگیره های خطی استفاده کنید. دستگیره های دیگری هم وجود دارد که به صورت گرد یا دکمه ای می باشند که بیشتر برای کابینت های فلزی و چوبی به کار گرفته می شود.

در این سال های اخیر بیشتر افراد از نوع دستگیره های توکار استفاده می کنند. حتما برای نصب این دستگیره های توکار از افراد حرفه ای بهره بگیرید تا سفارش شما را به نحو احسنت به شما تحویل بدهند. افرادی که در حال ساخت این دستگیره کابینت ها در مجموعه آراد برندینگ می باشند همگی حرفه ای بوده و توانسته اند بهترین ها را به بازار و مشتریان خود ارائه بدهند. همچنین طبق تنوع روز رو به جلو حرکت می کنیم تا زیباترین و مناسب ترین دستگیره ها را در اختیار شما قرار دهیم.

 

جدیدترین دستگیره کابینت های گلاس

انتخاب جدید ترین دستگیره کابینت هایی که جنس آنها گلاس است بسیار کار را برای عموم مردم راحت کرده است. شاید افراد زیادی طرفدار کابینت های بدون دسته یا مگنتی باشند، اما اگر علاقه مند هستید که کابینت های شما جلوه خاصی داشته باشد و نمای ظاهری آشپزخانه را به زیبا ترین حد ممکن نشان دهد، می توانید از این دستگیره های زیبا استفاده کنید.

اگر طراحی کابینت های آشپزخانه شما چوبی است می توانید از دستگیره های طلایی استفاده کنید، که جلوه چشم گیری به محیط می دهد و رنگ تیره کابینت را خنثی می کند. نکته ای که قابل توجه است سایز این دستگیره ها می باشد که باید حتما به آن دقت شود، در یک آشپزخانه ساده با طراحی ظریف کابینت، دستگیره های آن جلوه بدی به فضا ندهد.

طراحی دستگیره کابینت چوبی با جدید ترین متولوژی

کمد دیواری ها و کابینت هایی که دستگیره کابینت سفید دارند به نظر می رسد روند سختی برای تمیز کردن آنها طی می شود؛ اما اصلا نگران این مسئله نباشید چرا که در این مقاله کاملا شما را راهنمایی کرده و توضیحات لازم را به شما می دهیم. اگر چنین فضای پر رفت و آمدی مانند آشپزخانه را در روز عمیق تمیز کنیم دچار این مشکل نمی شویم. شما هر کابینت در آشپزخانه خانه خود نصب کنید چه گران باشد چه ارزان، به دلیل طبخ زیاد غذا در این فضا ذرات چربی به همه جای کابینت به ویژه دستیگره ها نفوذ می کند و اگر از آن غافل شوید ممکن است به مرور زمان به رنگ زرد در بیاید و ظاهر آشپزخانه که قلب منزل است را ناخوشایند کند و برای همیشه بر روی سطوح باقی بماند در نتیجه از تمیز کردن لحظه ای دستگیره ها قافل نشوید. شما عزیزان می توانید با استفاده از مواد های شوینده قوی و یک مسواک در روز چندین بار دستگیره ها را تمیز کنید و ظاهری آراسته به خانه های تان هدیه دهید.

 

دستگیره کابینت چوبی

امروزه دکوراسیون کابینت ها بسیار گسترده و زیبا شده است و به نسبت همین به روز شدن دستگیره کابینت ها هم هم چون کابینت های چوبی هم به روز می شوند. دستگیره های افقی که امروزه طرفدار های زیادی را دارد بیشترین کاربرد را دارد زیرا از نظر ظاهری بسیار شیک و مدرن می باشد.

بعضی از دستگیره هایی که دور طلایی و به صورت منحنی می باشند برای کابینت چوبی بسیار مناسب می باشند توصیه ای که به شما عزیزان می شود حتما در انتخاب دستگیره های کابینت خود دقت کنید. حتما قبل از خرید دستگیره مورد نظر خود در دست بگیرید تا ببینید که با آن چقدر احساس راحتی می کنید زیرا قرار است که شما مدت ها از آن استفاده کنید.

یکی از راهنما های انتخاب دستگیره های کابینت شما این می باشد که، به این موضوع توجه داشته باشید سبک کابینت های شما به چه صورت است؟ اگر سبکی کلاسیک و سنتی دارید باید از دستگیره های هم رتبه و کلاسیک استفاده کرد؛ اگر سبکی روستایی دارد بهتر است از دستگیره های چوبی استفاده شود تا با کابینت شما هماهنگ شود.

طراحی دستگیره کابینت چوبی با جدید ترین متولوژی

بسیاری از تولید کننده ها در تولید انواع دستگیره کابینت چوبی دقت لازم را به کار نمی گیرند. چرا که اگر توجه کرده باشید بسیاری از دستگیره ها از مواد نامرغوب استفاده شده است. متاسفانه در خیلی از انواع این محصول شاهد بی کیفیتی ها بوده ایم به عنوان مثال: خیلی از دستگیره هایی که شما خریداری می کنید قسمت داخلی آن دارای برجستگی و تیزی می باشد که هنگام استفاده از آن دست ها دچار خراش و زخم می شوند. پس حتما قبل از انتخاب محصول خود نهایت دقت را به عمل آورید.

دستگیره ها در رنگ های متفاوتی در بازار موجود می باشد. یکی دیگر از نکاتی که باید به آن توجه کنید این می باشد که، رنگی که از دستگیره ها انتخاب می کنید بر زیبایی دکوراسیون آشپزخانه شما بسیار موثر است.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا