پخش زنده مراسم رونمایی آیفون 14 از آیگپ

پخش زنده مراسم رونمایی آیفون 14 از آیگپ

شرکت اپل معمولا پایان شهریور هر سال از سری جدید آیفون‌های خود رونمایی می‌کند و آیگپ تصمیم دارد امسال مراسم رونمایی از جدیدترین مدل آیفون را به صورت زنده از این پلتفرم پخش کند.

موبنا – به گزارش موبنا به نقل از روابط عمومی آیگپ، عموما با نزدیک شدن به شهریورماه هر سال، شاهد انتشار گزارش‌ها و اطلاعاتی درباره زمان رونمایی و مشخصات آیفون‌های جدید و در پایان شهریور منتظر رونمایی از آن‌ها هستیم.

پیرو همین برنامه، امسال نیز مراسم معرفی آیفون 14 در تاریخ 7 سپتامبر (16 شهریور) برگزار خواهد شد. شنیده ها حاکی از آن است که شرکت اپل در این تاریخ چهار مدل از نسل جدید آیفون  را معرفی خواهد کرد.

مشخصات آیفون‌های جدید که در تاریخ 7 سپتامبر رونمایی می‌شود:

  • آیفون14 با نمایشگر 6.1 اینچی
  • آیفون14 مکس مجهز به نمایشگر 6.7 اینچی
  • آیفون14 پرو با نمایشگر 6.1 اینچی
  • آیفون14 پرومکس با نمایشگر ۶.۷ اینچی

گفته می‌شود؛ مدل‌های خانواده آیفون 14 از نظر ظاهری و سخت‌افزاری تفاوت چندانی با نسل قبلی ندارند و اپل در این مدل‌ها بیشتر تمرکز خود را به مدل‌های پرو معطوف کرده است.

گزارش‌ها نشان می‌دهد که در مراسم یاد شده باید منتظر رونمایی از اپل واچ سری 8 نیزباشیم. ظاهرا اپل واچ سری 8 از سنسور تشخیص دمای بدن، عمر باتری بیشتر، چیپست S8 و قابلیت تشخیص تصادف رانندگی برخوردار است.

پیگیری و تماشای مراسم رونمایی از مدل‌های جدید آیفون همیشه در سراسر دنیا طرفداران پرشماری دارد و به دنبال همین موضوع آیگپ برآن شده است که این مراسم را به صورت زنده پخش کند.

دوستداران تکنولوژی و طرفداران اپل و آیفون می‌توانند از ساعت 21، چهارشنبه 16 شهریورماه مراسم رونمایی از آیفون 14 را همزمان با مردم در سراسر دنیا از طریق آیگپ تماشا کنند.

اگر تاکنون آیگپ را نصب و یا بروزرسانی نکرده اید برای نصب و بروزرسانی و بهره مندی از خدمات و تماشای مراسم رونمایی از آیفون 14، می‌توانید عدد 1 را به 10004427 ارسال و یا از طریق مارکت های داخلی و یا شماره‌گیری #80*1* برای دانلود، نصب و یا بروزرسانی اقدام کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دنبال کنید @ اینستاگرام