فروش زغال کبابی فشرده اعلا

فروش زغال کبابی فشرده اعلا

زغال اغلب از درختان تولید می شود که این موضوع به محیط زیست آسیب می زند اما با پیشرفت تکنولوژی زغال فشرده مکعبی با خاک اره و پوست گردو تهیه می شود و طرفداران زیادی پیدا کرده است.

زمان سوختن این محصول به دلیل وجود پوست گردو بسیار بالا است و دودی ایجاد نمی کند. اغلب تولیدکنندگان در تهیه ی این محصول با کیفیت از هیچ گونه مواد شیمیایی استفاده نمی کنند. جالب است بدانید قیمت این زغال نسبت به معمولی آن پائین تر است.

امروزه شرکتهای بسیاری اقدام به فروش زغال کبابی کرده اند اما مهمترین عاملی که می تواند در میزان فروش آنها تاثیر گذار باشد میزان کیفیت این نوع محصول می باشد.

یکی از موارد مهمی که می تواند برقیمت زغال کبابی عمده موثر باشد موغوبیت و کیفیت آن است.

سالیان زیادی است که مردم از زغال استفاده می کنند و به دنبال بهترین زغال برای کباب هستند. این محصول باید آتش خوبی داشته باشد و به خوبی بسوزد و دود زیادی نداشته باشند.

لازم به ذکر است بدانید که امروزه تمامی مراکز فروش زغال کبابی توانسته اند به روش های مختلف این محصول را به دست مشتریان برسانند تا مردم بتوانند با خیالی آسوده از این محصول پرکاربرد بهره مند شوند و دیگر هیچ مشکلی بابت تجربه یک خرید مطمئن نداشته باشند چون در آسان ترین شکل ممکن به صورت آنلاین سفارش خرید خود را ثبت می کنند و از زغال کبابی صادراتی با درجه کیفی بسیار بالا بهره مند می شوند.

زغال کبابی اعلا

یکی از مصارف مردم کشور ایران که بخش جدایی ناپذیری از فرهنگ آنها است زغال می باشد سالها است که از زغال برای کشیدن قلیان، درست کردن کباب و چای سیاه  آتشی استفاده می‌ شود شما با پخت کباب با استفاده از زغال کبابی اعلا می ‌توانید طعم خوبی را به غذای خود ببخشید و سبب خوشمزه تر شدن آنها شوید در حالی است که اجاق گاز از چنین محبتی بی نصیب می باشد.

بهترین انواع زغالهای کبابی از مواد اولیه خوبی تهیه شده اند و مراحل تولید آنها به صورت کامل انجام شده است، این نمونه زغالها خام نبوده و دود زیادی تولید نمی کنند.

فروش زغال کبابی فشرده اعلا

بهترین انواع چوبها برای تهیه زغال عموماً چوبهای سختی بوده که به آرامی می سوزند و در نتیجه زغالهای بادوامی مانند زغال کبابی اعلا تولید خواهند شد، چوبهای سخت محکم تر و مقاوم تر از چوبهای نرم هستند درختان آنها دارای برگ پهنی بوده و برگ اکثر آنها در پاییز خواهد ریخت.

زغالها نسبت به گرما و حرارتی که تولید می کنند جای کم تری را می گیرند و حجم مشخصی از آن به مدت زیادی خواهد سوخت، از طرفی حرارت آن خیلی هدر نخواهد رفت، به اینصورت که حرارتی ملایم و یکنواخت دارد.

در حال حاضر ما دارای نمونه های متنوعی از انواع زغال هستیم که استقبال از خرید هر یک از آنها بالا می باشد انواع زغال با توجه به نوع ماده اولیه و روشهای تهیه آنها دارای کیفیتهای متفاوتی است که از آنها می توانیم به زغال کبابی، زغال لیمو، بلوط و پسته، سیب و انجیر اشاره داشته باشیم در بین آنها انواع زغال کبابی و زغال لیمو از استقبال خرید بیش تری برخوردار است.

زغال کبابی فشرده

زغالهای قدیمی خاکستر زیادی تولید می کرده اند ولی زغالهای جدید به دلیل این که از خاک مخصوص خاکستر در تولید آنها استفاده می شود خاکستر کمتری تولید می کنند و در هوا دیگر منتشر نمی شود.

برای تولید این نوع زغال به خط تولید و دستگاه زغال ساز نیاز می باشد و فروش بالایی این نوع زغال در بازار کسب کرده است و بهترین جایگزین برای زغالهای سنتی می باشد برای ساخت این نوع زغال از سه ترکیب اصلی یعنی پوست گردو، خاک اره و خاک زغال استفاده می کنند.

فروش زغال کبابی فشرده اعلا

زغال کبابی خودسوز بلوط فشرده یکی از انواع زغال کبابی فشرده جدید می باشد که با تکنولوژی پیشرفته ای که در صنعت زغال ایجاد شده، تولید گردیده که دارای مزیتهای فراوانی می باشد، به همین دلیل از پرمصرف ترین زغالها محسوب می شود.

برای تولید این نوع زغال بر خلاف دیگر زغالها هیچ درختی قطع نمی شود، لذا به محیط زیست هیچ گونه آسیبی نمی رساند و بیشتر از زغال معمولی مدت سوختن آن بیشتر می باشد به راحتی از آن استفاده می شود و چون نیازی به قطعه کردن آن نیست برای مشتری کثیفی ایجاد نمی کند.

زغال فشرده به شکل مکعب مستطیل و استوانه ای می باشد و همین شکل ظاهری آن باعث شده به خودی خود این نوع زغال بسوزد و اکسیژن و هوا به داخل زغال نفوذ پیدا کند و این به دلیل حفره ای می باشد، که در وسط این نوع زغال وجود دارد‌.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دنبال کنید @ اینستاگرام