موبنا رسانه ای برای طرفداران فناوری

بازی اکشن «تک تیرانداز زامبی ها» اندروید (+مود)
Sniper Zombies 1.59.0؛

بازی اکشن «تک تیرانداز زامبی ها» اندروید (+مود)

Sniper Zombies: Offline Game – تک تیرانداز زامبی ها یک بازی سرگرم کننده و اکشن دیگر از استودیوی ویتنامی VNG GAME STUDIOS است که به خاطر ساخت بازی های اکشن تفنگی و اول شخص با مضمون زامبی ها شهرت زیادی پیدا کرده است.

موبنا –  این استودیو سازنده بازی های معروفی مثل ZOMBIE SHOOTING SURVIVAL ، DEAD WARFARE: Zombie ، MAD ZOMBIES : Free Sniper Games و یا سری بازی های DEAD TARGET: Zombie است. بازی مورد نظر Sniper Zombies: Offline Game نام دارد و مثل دیگر بازی های همین توسعه دهنده جذابیت زیادی برای علاقه مندان به بازی های اکشن، تیراندازی، اسنایپری و علاقه مندان به بازی های نبرد و کشتار زامبی ها دارد. اگرچه این بازی هم مثل عناوین نام برده کلیتی مشابه و بسیار کلیشه ای دارد اما فراموش نکنیم که قرار نیست تمام بازی ها در تمامی بخش ها برای مخاطبین جذابیت داشته باشند.

بازی اکشن «تک تیرانداز زامبی ها» اندروید (+مود)

بازی های این سبک و دیگر بازی های مشابه در این زمینه صرفاً به خاطر گرافیک خوب و گیم پلی داینامیک و سرگرم کننده ای که دارند مورد حمایت قرار می گیرند و بازی Sniper Zombies: Offline Game بدون شک یکی از همین بازی هاست.

بازی اکشن «تک تیرانداز زامبی ها» اندروید (+مود)

داستان بازی Sniper Zombies: Offline Game یک داستان تکراری اما با این حال سرگرم کننده، هیجان انگیز و مناسب برای یک بازی اکشن است. حدس زدن داستان در بازی هایی که مضمون آن ها زامبی ها و دنیای مردگان است کار سختی نیست و تقریباً همه این نوع بازی ها داستانی دقیقاً مشابه دارند. در بازی تک تیرانداز زامبی ها نیز به همین صورت است و داستان به دنیایی پسا آینده مرتبط است که توسط ارتش زامبی ها در حال نابودی است و تعداد کمی از انسان ها در آن زنده مانده اند.

بازی اکشن «تک تیرانداز زامبی ها» اندروید (+مود)

تعداد زامبی ها روز به روز در حال افزایش است و خطر انقراض در کمین بشریت به انتظار نشسته است. اما تا وقتی یک قهرمان مثل شما وجود داشته باشد که بتواند جان انسان های بی گناهی که ممکن است طعمه این موجودات وحشی و خون خوار شوند را نجات دهد هنوز امکان امید داشتن به آینده بشریت ممکن است. پس اسلحه خود را بردارید و به سراغ نابود کردن این زامبی های خطرناک بروید و نه تنها با نابود کردن آن ها انسان ها را از خطر نابودی نجات دهید، بلکه یک هیجان بالا و جذاب را از کشتار این زامبی ها تجربه کنید!

بازی اکشن «تک تیرانداز زامبی ها» اندروید (+مود)

در بازی Sniper Zombies: Offline Game می توانید انواع سلاح ها از جمله رایفل ها، شات گان، پیستول و از همه مهمتر، سلاح های تک تیراندازها (Snipe) را خریداری کنید و از آن ها برای شلیک و قتل عام زامبی ها استفاده کنید. ده ها سلاح مختلف که هرکدام امکان ارتقاء دارند در این بازی وجود دارند که با بهترین جزئیات ممکن طراحی شده اند. گرافیک بازی تک تیرانداز زامبی ها بدون شک نقطه عطف آن است که در کنار یک گیم پلی سه بعدی و روان می تواند اوقات خوشی را برای شما فراهم کند. گفتنی است که Sniper Zombies: Offline Game بیشتر از 5 میلیون بار دانلود شده و توانسته امتیاز 4.1 از 5.0 را کسب کند.

 

دانلود فایل نصبی اصلی بازی با لینک مستقیم – 182 مگابایت

دانلود فایل نصبی مــود بازی با لینک مستقیم – 143 مگابایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دنبال کنید @ اینستاگرام