برنامه ردیابی شبکه اتصالات برای موبایل اندروید!
Opensignal 7.42.0-2؛

برنامه ردیابی شبکه اتصالات برای موبایل اندروید!

شبکه های ارتباطی تلفن های همراه و وای فای امروزه سراسر کره ی زمین را فرا گرفته است و قسمت های مختلفی را تحت پوشش خود قرار داده اند اما به دلایلی این سیگنال ها در برخی از مکان ها قوی تر بوده و در جا های دیگر ضعیف تر می باشد.

موبنا –  Opensignal – 5G, 4G, 3G Internet & WiFi Speed Test عنوان برنامه ای برای ردیابی بهترین مکان تحت پوشش شبکه های تلفن همراه مخصوص دستگاه ها اندروید می باشد که توسط OpenSignal.com توسعه و منتشر شده است. این نرم افزار به کاربران خود اجازه می دهد تا با دسترسی به نقشه های ماهواره ای برج های سلولی را مشاهده کرده و بهترین مناطق تحت پوشش و قوی ترین برج ها را برای اتصال خود به شبکه های تلفن همراه انتخاب نمایند. علاوه بر این مجموعه ای از نقاط تحت پوشش وای فای رایگان نیز بر روی نقشه ها موجود می باشد که به ان ها نیز دسترسی دارید و با حضور در قسمت های مشخص شده توانایی استفاده از وای فای رایگان را خواهید داشت. جدا از تمامی توضیحات داده شده بهتر است از قابلیت جانبی تست شبکه به راحتی عبور نکنید و به وسیله ی آن سرعت دانلود، آپلود و پینگ اتصلات خود را با دقتی بسیار بالا اندازه گیری نمایید.

برخی از از امکانات و قابلیت های برنامه Opensignal – 5G, 4G, 3G Internet & WiFi Speed Test اندروید :

  • نمایش قوی ترین برج های سلولی بر روی صفحه نمایش
  • تست سرعت دانلود، آپلود و پینگ شبکه ی اتصالی
  • پشتیبانی از انواع اتصالات شبکه
  • ذخیره سازی تمامی نتایج تست های انجام شده با قابلیت دسترسی به آن ها
  • مقایسه پوشش و کیفیت اتصال بر روی نقشه
  • دسترسی به سریع ترین اتصالات وای فای رایگان به وسیله ی نقشه
  • رابط کاربری بسیار ساده و آسان

اپلیکیشن Opensignal – 5G, 4G, 3G Internet & WiFi Speed Test با پشتیبانی از مجموعه امکاناتی مختلف و منحصر به فرد توانسته است با بیش از 50 میلیون دانلود فعال امتیاز 4.2 از 5.0 را توسط کاربران گوگل پلی به دست آورد.

 

دانلود فایل نصبی اصلی برنامه با لینک مستقیم – 8 مگابایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دنبال کنید @ اینستاگرام