قیمت خرید چرم خام گاوی طبیعی تهران

قیمت خرید چرم خام گاوی طبیعی تهران

مطمئنا همه ما با دیدن فردی با کت یا کاپشن چرم ناخودآگاه برای خرید این محصول وسوسه می شویم و یکی از دلایل این امر را می توان لاکچری بودن محصولات چرمی دانست.

فروشگاه عرضه و خرید چرم خام تهران به دلیل محبوبیت بالای این محصول سعی نموده است که اجناس باکیفیت را به مشتریان خود ارائه دهد و تولیدکنندگان محصولات چرمی می توانند برای خرید آسان و راحت به این فروشگاه ها مراجعه نمایند.

امروزه به دلیل گسترش فضای مجازی و دسترسی آسان و سریع به اینترنت، امکان خرید از طریق درگاه های الکترونیکی فراهم شده است و مشتریان می توانند محصول موردنظرشان را بعد از مقایسه کیفیت و قیمت از این مکانها با خیالی آسوده خریداری نمایند.

البته افراد متقلب و سودجوی بسیاری در این بازار گسترده به فعالیت می پردازند که ممکن است ضررهای مالی جبران ناپذیری را به خریداران این محصول وارد نمایند و به همین دلیل بهتر است خرید خود را از مکانهای شناخته شده و معتبر انجام دهید و با روشهای شناسایی چرم مصنوعی از طبیعی آشنایی مختصری داشته باشید.

به عنوان مثال چرم طبیعی دارای رنگ و بوی خاصی بوده و از نظر ظاهری نیز رگه های طبیعی دارد ولی چرم مصنوعی دارای پوشش خاص بوده که برای حفاظت آن در نظر گرفته شده است و ممکن است در مراحل تولید دچار آسیب شود و این راه ها می تواند به شما در تشخیص این محصول بسیار کمک کننده باشد

 

قیمت چرم خام طبیعی

از آنحایی که مصرف انواع چرم خام و سالامبور گوسفندی در بین تولیدیهای مختلف زیاد است فروش آن نیز به نوبه خود در سطح گسترده ای انجام می شود و فروشندگان در این عرصه انواع چرم طبیعی را اعم از اشبالت، سبک و سنگین و جیر را با کیفیت متفاوتی به فروش می رسانند و در این حوزه خوش درخشیده اند

بسیاری از نمایندگیهای فروش در سرتاسر کشور در این حوزه مشغول به فعالیت هستند و توانسته اند مناطق مختلفی را زیر پوشش خود قرار دهند در این صورت دسترسی برای خرید این کالا برای همگان راحت خواهد شد از سوی دیگر فروشگاههای اینترنتی هستند که خود به نوبه خود سهم بزرگی از فروش این کالا دارند و در بستر ایمن این چرم خام را به فروش می رسانند

استحکام، زیبایی، وزن سبک و قابل انعطاف بودن از ویژگیهای مهم چرم طبیعی خام می باشد که در خرید اینترنتی این موضوعات برای مشتریان اهمیت زیادی دارد و غالب فروشندگان این موضوعات را تضمین می کنند تا مشتری خیالی آسوده بابت خرید داشته باشد.

قیمت خرید چرم خام گاوی طبیعی تهران

امروزه به دلیل شیوع ویروس کرونا مردم اغلب دوست دارند برای خرید اجناس مختلفی من جمله چرم بزی از طریق فروشگاه های مجازی اقدام کنند و آن را به ساده ترین شکل ممکن سفارش دهند و به راحتی بسته ارسال شده را تحویل بگیرند که در این صورت مشتری در داخل خانه و با فشردن چند کلید گوشی سفارش خود را ثبت می کند و این عامل تاثیر زیادی در قیمت چرم خام طبیعی و مصنوعی دارد.

 

قیمت چرم خام گاوی

یکی از شاخصه های مهم در صنعت تولید قیمت چرم های طبیعی از جمله گاوی است که بستگی به طرح دار بودن، سورت بندی چرم و البته کارخانه سازنده و تولید کننده آن دارد، قیمت چرم گاو خام از لحاظ کیفیت و رنگ با چرمهای دیگر متفاوت است که این موارد باعث گستردگی تولید و میزان بالای فروش چرم طبیعی در بازار ایران شده است.

انواع چرم طبیعی در ایران وجود دارد از جمله چرم طبیعی گاو، چرم طبیعی بز، چرم گوسفندی، چرم شتری، چرم شترمرغ، چرم پوست مار، چرم سوسمار، چرم ماهی و غیره که هر کدام از این ها با توجه به چاپی که روی آن زده اند رنگ، کاربرد و کیفیت درجه بندی می شوند.

واحد اندازه گیری چرم فوت یا پا است برخی از مشتریان این مورد را نمی دانند و فکر می کنند چرم طبیعی مانند چرم مصنوعی بر اساس متر مربع اندازه گیری می شود، خرید چرم متری برای مصنوعی به کار برده می شود و برای چرم طبیعی اشتباه است.

قیمت خرید چرم خام گاوی طبیعی تهران

برای اینکه قیمت چرم خام گاوی طبیعی را تشخیص دهیم باید موارد زیر را بدانیم منظور از چرم طبیعی کدام نمونه است مثلاً گاوی، بزی و غیره یا سورت بندی به این معنی است که چرم از لحاظ کیفیت دارای چه رده بندی است و میزان سفارش چقدر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دنبال کنید @ اینستاگرام