مرکز فروش تابلو دکوراتیو + عکس تابلو دکوراتیو کلاسیک

مرکز فروش تابلو دکوراتیو + عکس تابلو دکوراتیو کلاسیک

تابلوها جدای از ارزش مادی که دارند دارای ارزشهای معنوی نیز هستند و فروش تابلو دکوراتیو در تهران انجام می شود.

برای پارچه بومی که از آن برای نشان دادن الگوی مورد نظر خود استفاده می گردد، باید از یک نوع پارچه ضخیم استفاده گردد تا بوم بر روی تابلو نقاشی قرار بگیرد و در این مرحله به انبردست کششی نیاز خواهیم داشت تا پارچه را محکم نگه دارد و منگنه هایی برای محکم نگه داشتن آن روی اسکلت زده شود و بعد از اینکه پارچه بوم روی تابلوی بوم نصب شد، می توان مراحل رنگ آمیزی را با مواد اولیه نقاشی شروع نمود.

تابلوهای که از طریق چاپ بر روی پارچه های کنواس به وجود می آید را تابلو دکوراتیو می نامند که مرکز فروش تابلو دکوراتیو در تهران می باشد.

کنواس گونه ای پارچه است که از کتان و پنبه می باشد و بافتی نامنظم ریز دارد، این پارچه نخی پنبه ای و تابلوها  درقرن ۱۶ در نقاشی رنگ روغن بسیار استفاده می شد.

متریالی که برای ساخت تابلوی دکوراتیو بیشترین نیاز دارید بی تردید باید رنگهایی باشد که از کیفیت آن مطمئن هستید چون کیفیت رنگ می تواند بزرگترین کمک کننده شما در شکل دادن به چهره یک تابلو شود و بر ارزش تابلو نیز اثر بگذارد.

از تابلوهایی که از محیبیت بالایی برخوردار است و در تهران بسیار یافت می گردد تابلو دکوراتیو می باشد.

برای تولید این تابلوها پس از به دست آوردن مواد لازم برای رنگ آمیزی و آماده سازی محیط مناسب، می توانید با توجه به روش ترسیم اشکال بر روی تابلو شروع به کشیدن نقاشی خود نمایید و برای این کار، می توانید از یک اثر هنری قبلی الهام بگیرید که با استفاده از قوه تخیل خود یک الگو ایجاد نمایید، همچنین می توانید از قالبهای آماده استفاده کنید.

عکس تابلو دکوراتیو برای چاپ

بهتر است عکس تابلو دکوراتیو  یا تابلو نقاشی سه تکه برای چاپ را خودتان بگیرید تا از اصالت آن و سوژه ای که نیاز دارید مطمئن باشید و دیگر کسی نمی تواند بدلیل کپی رایت از شما شکایت داشته باشد.

معمولا تصاویر تابلو هر چقدر که با کیفیت تر باشند می تواند به جذابیت آن بیشتر کمک کند تا گیرایی بیشتری داشته باشد.

مرکز فروش تابلو دکوراتیو + عکس تابلو دکوراتیو کلاسیک

برای دانلود عکس تابلو دکوراتیو یا تابلو نقاشی طرح پروانه برای چاپ باید به این نکته توجه کنید که کیفیت تصویر بالا باشد تا تصویر خروجی چاپ شده زیبا به نظر برسد.

اگر شما جزو افرادی هستید که تصاویر تابلوهای موجود در بازار تکراری و خسته کننده است می توانید با اندکی حوصله و صرف زمان تصاویر دلخواه خودتان را انتخاب کرده این تصاویر حتما باید دارای عمق تصویر بالایی باشد تا هنگام خروجی گرفتن تصاویر را به صورت نقطه نقطه دیده نشود.

برای تصاویری که بزرگتر از خروجی چاپگر هستند پیشنهاد می شود تصویر در چند تکه تقسیم شد تا جداگانه بروی دیوار نصب گردد.

سلیقه افراد برای انتخاب و چاپ تابلو دکوراتیو بسیار گسترده است.

تابلو دکوراتیو کلاسیک

برای انتخاب طرح تابلو دکوراتیو کلاسیک نهایت سلیقه را به خرج دهید تا بتوانید نوع جذاب این تابلو را خریداری کنید.

برای چیدمان تابلوها این نکته رو در نظر داشته باشید اگر سایز تابلوهای شما یکی است تابلوها را به قرینه به دیوار متصل کنید، اما اگر سایز تابلوها یکسان نیست آنها را به شکل نامرتب به دیوار نصب کنید.

تابلو دکوراتیو در انواع طرح تولید می شود که شما به راحتی می توانید هر مدلی که مد نظر شماست را خریداری کنید و آن را با دکوراسیون منزل و ساعت دیواری خودتان ست کنید.

مرکز فروش تابلو دکوراتیو + عکس تابلو دکوراتیو کلاسیک

یکی انواع از تابلوهای دکوراتیو، تابلو دکوراتیو کلاسیک برجسته می باشد که به دو شکل تولید می شود، یکی دست ساز و دیگری به شکل قالبی.

تابلو دکوراتیو دست ساز بهتر است به دلیل اینکه یک هنرمند با خلاقیت و هنر خود آن را شکل داده است.

از مواد اولیه ای که برای تولید تابلو دکوراتیو برجسته استفاده می شود می توان به خمیر سرامیک اشاره کرد که قابل شکل دهی و انعطاف پذیری بالایی می باشد.

در تابلو برجسته با کمک این ماده اولیه می توان طرحهای گوناگونی بر روی این تابلو زد.

یکی دیگر از انواع تابلو، تابلو دکوراتیوعاشقانه می باشد که این طرح بیشتر برای زوجهای جوان محبوبیت دارد و زوجها با انتخاب طرحهای مورد علاقه خود برای فضای منزلشان از آن استفاده می کنند.

یک مدل دیگر از تابلو دکوراتیو تابلو بک لایت می باشد که یک مقدار نور در پشت آن قرار دارد، اگر نور فضای منزلتان کم است تابلو را روشن کنید و از زیبایی حیرت انگیز و تاثیر دکوراسیون آن بهره ببرید.

جنس فریمی که برای این نوع تابلوها استفاده می شود، از چوب، شیشه و یا فلز می باشد و پوستری هم که در آن استفاده می شود از نوع بک لایت و یا از نوع استیکر می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دنبال کنید @ اینستاگرام