ایلان ماسک: درباره خرید منچستریونایتد شوخی کردم

ایلان ماسک: درباره خرید منچستریونایتد شوخی کردم

ایلان ماسک، ثروتمندترین فرد جهان با انتشار توئیتی گفت که وقتی گفته می‌خواهد باشگاه فوتبال انگلیس منچستریونایتد را بخرد شوخی کرده است.

موبنا – به گزارش رویترز، ایلان ماسک با انتشار توئیتی دیگر قصدش برای خرید منچستر یونایتد را شوخی عنوان کرد. او در پاسخ به این سوال که آیا برای خرید این باشگاه جدی است یا نه، گفت: نه، این یک شوخی در توئیتر است. من هیچ تیم ورزشی را نمی خرم.

حدود چهار ساعت قبل ماسک در توئیتی گفته بود: من منچستریونایتد می خرم. برخی از هواداران منچستریونایتد که اخیرا از کاهش ارزش این باشگاه ناراضی بودند، در توئیتر از ماسک خواسته بودند روی خرید این باشگاه سرمایه گذاری کند.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) بلافاصله به درخواست برای اظهار نظر در مورد توئیت ماسک مبنی بر خرید باشگاه خارج از ساعات کاری معمول پاسخ نداد.

منچستریونایتد یکی از مشهورترین نام‌های فوتبال جهان است، اما در حال حاضر در شرایط بحرانی به سر می‌برد. این تیم مستقر در شمال انگلیس بیش از 32 میلیون دنبال کننده در حساب اصلی توئیتر خود دارد و اولین توئیت ماسک درباره این باشگاه در عرض چهار ساعت نزدیک به هزار 400 لایک به دست آورد.

 منبع: فارس 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دنبال کنید @ اینستاگرام