واحد مسکونی قابل حمل 32.4 متری! (+عکس)

پروژه او با عنوان «کمپ شهری» یک سیستم ساختمانی مقرون به صرفه، قابل حمل و همچنین جمع آوری آسان را پیش بینی می کند...

موبنا؛ رکسانا دانیالی – معمار و طراح برزیلی  فلیپه کامپولینا از طرح خود برای مسابقه «میکرو هاوسینگ 2022» که توسط Impact Design Competitions راه اندازی شده، رونمایی می کند.

پروژه او با عنوان «کمپ شهری» یک سیستم ساختمانی مقرون به صرفه، قابل حمل و همچنین جمع آوری آسان را پیش بینی می کند که پارکینگ ها را برای کسانی که به دنبال پناهگاه و مسکن موقت یا دائمی هستند، قابل سکونت می سازد. مساحت هر واحد 32.4 متر مربع است و به راحتی می تواند بیش از چهار نفر را در خود جای دهد.

کامپولینا از سیستم داربست لوله و گیره به عنوان ساختار اصلی برای هر واحد استفاده و آن را با الوارهای چوبی مستحکم تر می کند. علاوه بر این کاشی های پلی کربنات شفاف کل سقف را به منظور عایق بندی مناسب پوشش می دهند.

سقف بلند داخلی به دو سطح تقسیم می شود. طبقه اول دارای یک فضای نشیمن و آشپزخانه یکپارچه و یک اتاق خواب است که چهار تخت خواب را به صورت عمودی در خود جای می دهد و فضایی منحصر به فرد ایجاد می کند. طبقه دوم نیز دارای یک فضای کاری فشرده است که از طریق نردبان نصب شده روی دیوار قابل دسترسی است. از طرفی هر یک از فضاها در واحد مسکونی مجهز به مبلمان داخلی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دنبال کنید @ اینستاگرام