رم2500 پاور واگن: وانت می تواند زیبا، قوی و فناورانه باشد! (+عکس)

این ویژگی را می توان حاصل موفقیت مدیران و طراحان رم دانست که کاری بودن یک خودرو را عاملی برای عقب ماندگی از طراحی، تجهیزات روز و پیشرفت فنی قرار نداده اند.

موبنا داج رم 2500 پاور واگن نام طولانی یک پیکاپ باسابقه در بازار آمریکا است که به رغم نوع کاربری جذابیت های خود را برای تمام مخاطبان حفظ کرده است. به عبارت دیگر این خودرو فقط برای استفاده حمل بار یا جاده های ناهموار جذابیت ندارد و میان مردم عادی نیز طرفداران زیادی را همراه دارد.

این ویژگی را می توان حاصل موفقیت مدیران و طراحان رم دانست که کاری بودن یک خودرو را عاملی برای عقب ماندگی از طراحی، تجهیزات روز و پیشرفت فنی قرار نداده اند.

داج رم 2500 پاور واگن

رم 2500 پاور واگن حدود 361 میلیمتر از سطح زمین فاصله دارد که آنرا برای عبور از مسیرهای ناهموار مناسب کرده است. در بخش طراحی بدنه نیز بویژه در قسمت دماغه نزدیکی زیادی به وانت های لوکس سری F فورد دارد اما بخش های پلاستیکی اینجا بیشتر به چشم می آیند.

در بخش پیشرانه از تپنده 8 سیلندر 6.4 لیتری با 410 اسب بخار خروجی و گشتاور 582 نیوتن متر استفاده شده است. سامانه چهارچرخ محرک در وضعیت فعال قرار دارد و شاخص یدک کشی رم 2500 پاور واگن برابر با 4803 کیلوگرم است.

از دیگر ویژگی های مهم باید به جعبه دنده 8 سرعته اتوماتیک، وزن خالص 3147 کیلوگرم و لاستیک های 33 اینچی اشاره کرد.

صدای غرش های جذاب این پیشرانه قدرتمند یکی از مواردی است که در بررسی رم 2500 پاور واگن بسیار بدان اشاره شده است.

فضای داخل کابین رم 2500 پاور واگن در نوع خود بسیار باکیفیت و البته منطبق بر فناورانه های روز است. اینجا از نمایشگر اصلی 12 اینچی ویژه تنظیمات سیستم سرگرمی و نمایشگر 7 اینچی میان نشانگرهای آمپر استفاده شده است.

اپل کارپلی و اندروید اوتو به عنوان آپشن استاندارد در نظر گرفته شده اند.

در بحث ایمنی نیز این خودرو موفق به دریافت 4 ستاره NHTSA شده و مجهز به سطح 1 رانندگی خودران است. مواردی مانند کروز کنترل تطبیقی فول اسپید، هشدار خروج از خط و دستیار حفظ خودرو بین خطوط و … در وضعیت فعال قرار دارند.

سطح 1 مربوط به خودروهایی می شود که قابلیت هایی مانند: کروز کنترل، دستیار ترمز، ترمز اضطراری و دستیار پارک دارند اما به رغم این فناوری ها همچان مسئولیت بیشتر کنترل وسیله نقلیه بر عهده راننده است.

قیمت پایه این تریم در بازار آمریکا 57755 دلار است و در تریمی که تصاویرش را مشاهده کردید به 72275 دلار می رسد.

 منبع: عصرایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دنبال کنید @ اینستاگرام