4.3 لیتر متوسط مصرف!

Xingyue L هیبرید؛ شاسی بلند لوکس جیلی با قیمت بسیار رقابتی (+عکس)

متوسط مصرف سوخت شاسی بلند جیلی Xingyue L هیبرید حدود 4.3 لیتر در هر 100 کیلومتر گزارش شده که در نوع خود آمار جالبی به نظر می رسد.

موبنا – مدتی قبل شاسی بلند باکیفیت و پرچمدار Xingyue L را از برند جیلی در گروه خودروی عصر ایران معرفی کردیم. اکنون جیلی مدل 2022 تریم هیبرید این شاسی بلند را با قیمت 26440 تا 28990 دلار در بازار چین عرضه می کند.

Xingyue L هیبرید از منظر ابعاد برابر با 4770 میلیمتر در طول، 1895 میلیمتر در عرض و 1689 میلیمتر در ارتفاع توسعه یافته است. فاصله بین محورهای آن نیز برابر با 2845 میلیمتر  است. وزن خالص این جیلی نیز برابر با 1785 کیلوگرم است.

هیبرید و بسیار کم مصرف

همانطور که اشاره شد در رابطه با تریم هیبرید صحبت می کنیم که اینجا هم در قسمت پیشرانه از ترکیب تپنده 1.5 لیتری 3 سیلندر توربو 150 اسب بخاری و موتور الکتریکی 100 کیلوواتی استفاده شده است. گشتاور مجموعه برابر با 225 نیوتن متر محاسبه شده است.

متوسط مصرف سوخت شاسی بلند جیلی Xingyue L هیبرید حدود 4.3 لیتر در هر 100 کیلومتر گزارش شده که در نوع خود آمار جالبی به نظر می رسد.

باتری موتور الکتریکی از نوع لیتیمی است.

بیشینه سرعت 190 کیلومتر برساعت و شاخص صفر تا 100 کیلومتر برابر با 7.9 ثانیه ثبت شده است.

موتور هیبرید با جعبه دنده کلاس DHT و از نوع 3 سرعته در ارتباط با محور جلو هماهنگ شده است.

سیستم ترمز در تمامی چرخ ها دیسکی است و رینگ های آلومینیومی در اندازه 19 اینچی به عنوان آپشن استاندارد ارائه می شوند.

کابین لوکس 

کابین جیلی Xingyue L هیبرید در سطح یک خودرو کلاس بالا طراحی شده و به همین علت مواد اولیه کیفیت مناسبی دارند. در کنسول اصلی از 3 نمایشگر در یک قاب استفاده شده اما این نمایشگرها یکپارچه نیستند. نمایشگر اطلاعات کیلومتر، تنظیمات سیستم سرگرمی و نمایشگر دیگر مقابل سرنشین جلو.

از دیگر امکانات کابین باید به سیستم تهویه اتوماتیک با دسترسی اختصاصی برای هر ردیف، استارت دکمه ای، درب صندوق الکتریکی باز و بسته بدون دخالت دست، نمایشگر هداپ، نورپردازی داخلی 72 رنگ، بلوتوث، یو اس بی تایپ-سی، تنظیم الکتریکی صندلی ها به همراه حافظه، استراحتگاه دست هر دو ردیف، اسکای روف الکتریکی پانورامیک، برف پاک کن عقب، سنسور باران و …

در بخش ایمنی نیز مواردی شامل: ورود بدون کلید، کروز کنترل تطبیقی، دوربین 360 درجه، نشانگر فشار باد لاستیک، ای بی اس، ایی بی دیی، دستیار ترمز، پایداری الکترونیکی، ترمز پارک اتوماتیک، نمایش نقاط کور دید راننده، دستیار حرکت در سربالایی، ترمز اضطراری، هدلایت اتوماتیک، نورپایین اتوماتیک، ایربگ کامل، ایزوفیکس و … قابل اشاره هستند.

 منبع: عصرایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دنبال کنید @ اینستاگرام